Uwielbia tatuaże, marzy o sponsorze i lubi zabawnych mężczyzn. Oto nowy króliczek "Playboya"

Jako nagrodę dostała 100 tysięcy dolarów i możliwość jeżdżenia przez rok nowiutkim mini cooperem kabrio.

Dani Mathers ma 28 lat, ale pozować zaczęła już jako nastolatka. Zdążyła już pracować z największymi w branży oraz wystąpić w "Modzie na sukces", "Sąsiadach" i "Szybkich i wściekłych 7". Kiedy dowiedziała się, że "Playboy" wybrał ją na Playmate 2015, początkowo nie uwierzyła.

Telefon był niejasny. Myślałam, że mam jakieś kłopoty, że stracę pracę - to było strasznie denerwujące - przyznała potem.

<< ZDJĘCIA SEKSOWNEJ PLAYMATE >>

Ceremonia ogłoszenia odbyła się 14 maja, Dani Mathers wystąpiła na niej w kreacji kojarzącej się z Marilyn Monroe.

Podobnie jak w przypadku każdego osiągnięcia, trzeba ciężko pracować i mieć nadzieję, że to się opłaci. Wciąż nie mogę uwierzyć, że się udało - mówiła w trakcie ceremonii świeżo upieczona Playmate.

To nie pierwszy sukces Playmate. W styczniu 2013 roku została Cybergirl miesiąca, a rok później została Playmate maja 2014.

Dani Mathers waży 41 kilo, a jej wymiary to 84-59-79. Zanim zrobiła karierę jako modelka i króliczek "Playboya", była cheerleaderką oraz miała studencki epizod na uniwersytecie w Kalifornii. W jednym z wywiadów powiedziała, że pociągają ją wytatuowani mężczyźni.

Uwielbiam tatuaże! Nie musi być maczo, ale jeżeli nie potrafi mnie rozbawić i udowodnić, że rycerskość jeszcze nie umarła, to nie ma u mnie szans - opowiadała .

Gwiazdka ma też konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 360 tysięcy fanów. Choć pracowała z wieloma znanymi markami, aktualnie nie ma podpisanego kontraktu z żadną z wielkich.

Nie mam sponsora... choć powinnam mieć. Wiele moich koleżanek ma albo mówi o tym, ale szczerze mówiąc nie wiem, jak się za to zabrać - przyznała otwarcie Mathers.

Cóż, teraz może to się okazać łatwiejsze, niż sądziła.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.