Prześwitująca koszulka, biustonosz. Selena Gomez tylko na górze wyglądała sexy, bo na dole... Buty zabrała czarownicy, czy kupiła na bazarze?

Selena, nie wiemy, kto cię przekonał do założenia tych butów, ale to nie był dobry pomysł.

Selena Gomez w ostatnim czasie nieco przybrała na wadze, co stało się obiektem złośliwych komentarzy internautów. Ona sama z pełniejszymi kształtami czuje się dobrze, wychodząc z założenia , że ma teraz "więcej ciała do kochania". Dowodem na to są jej kolejne stylizacje. We wtorek paparazzi spotkali ją na ulicach Nowego Orleanu w prostym, ale bardzo seksownym zestawie eksponującym jej kobiece kształty. Do czarnych rurek dobrała prześwitujący top w tym samym kolorze. Wszystko szło idealnie do czasu, kiedy spojrzeliśmy na buty.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Większość kobiet ubiera się od stóp do głów w czerń, by ukryć swoje kształty. Ale nie Selena Gomez. Gwiazda śmiało prezentowała atuty sylwetki w obcisłych jeansach i transparentnej koszulce - opisuje "Daily Mail".

W jednym zgodzić możemy się na pewno - Selena nie ma absolutnie żadnych powodów, by zasłaniać sylwetkę w obszernych kreacjach i w tym zestawie prezentowała się bardzo seksownie i kobieco. Tylko te buty. Seleno, wytłumacz nam to.

embed

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.