Michelle Keegan tydzień temu ogłoszono najseksowniejszą kobietą świata. Pierwsze oficjalne wyjście i... Jesteśmy zawiedzeni

Kiedy praktycznie nieznana aktorka pokonuje w rankingu na najseksowniejszą kobietę Margot Robbie czy Jennifer Lawrence, wiemy, że coś się dzieje. Zainteresowaliśmy się Keegan, ale chyba woleliśmy jej zdjęcia z plaży.

Michelle Keegan to brytyjska aktorka. Niedawno magazyn "FHM" ogłosił ją najseksowniejszą kobietą świata. Przyjrzeliśmy się jej zdjęciom w bikini i byliśmy pod wrażeniem. W ubraniu gwiazda wygląda jednak nieco gorzej.

Seksbomba uczestniczyła w gali British Academy Television Awards. Na czerwonym dywanie pojawiła się w luźnej pistacjowej kreacji, która podkreśliła jej opaleniznę i plażowy look (warkocz to super pomysł!).

Brzmi dobrze, ale gorzej z wykonaniem. Tak pognieciona sukienka na plaży nie byłaby problemem, ale przypomnijmy - jesteśmy na gali.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Oczywiście Keegan wyglądała ładnie, ale taka stylizacja sprawdziłaby się lepiej nad morzem. Czerwony dywan zobowiązuje chociaż do wyprasowania "kreacji".

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.