Jennifer Lopez w MEGA SEKSOWNEJ mini. Polscy fani: Ona jest w wieku mojej mamy? Nie wierzę, że nie nosi bielizny wyszczuplającej

Na wielkich galach Lopez pojawia się w kreacjach mocno eksponujących jej wdzięki. Na nagrania "Americam Idol", gdzie zasiada w fotelu jurorskim, ubiera się nieco skromniej. Ale tylko trochę.

Wiadomo, w telewizji za dużo pokazać nie wypada, ale J.Lo i z tym "zakazem" radzi sobie doskonale. Ostatnio np. pojawiła się na nagraniu w opinającej do granic możliwości ciało krótkiej sukience w cielistym kolorze. Skórzana kreacja poprzeplatana rzemykami wyglądała naprawdę sexy. I do tego te szpilki!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Pod urokiem gwiazdy byli nie tylko widzowie, ale także internauci. Również polscy. Zdjęcia artystki w tej seksownej stylizacji pokazała swoim fanom na Facebooku Maffashion. Komentarze były różne - jedni się zachwycali, inni nie chcą wierzyć, że Lopez nie "pomaga" urodzie w gabinetach medycyny estetycznej.

Niby ona ma 45 lat? Rodzina z Ibiszem?
Czuję się nieswojo, gdy obserwuję swoje myśli ze świadomością, że ona jest w wieku mojej mamy...
Zazdro pośladków. Figura pierwsza klasa
Nie wierzę, że nie nosi bielizny wyszczuplającej, no chyba ,że chirurg plastyczny i ostre ćwiczenia siłowni i sypialni
Nie wszystkie 45-latki wyglądają na stare baby w kaskach na głowie, w garsonkach, są tłuste i niezadbane. Fajna babka. A do tego ma kasę to o siebie dba. Choć i bez kasy w tym wieku można wyglądać hot - trzeba tylko trochę chęci

Tak Lopez wyglądała natomiast na Gali MET. Wtedy odsłoniła duuuuużo więcej ;)

Zobacz wideo

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.