Kim Kardashian bez majtek to żadna nowość. Tak samo jak TA SUKNIA. "Założyła starą kreację Beyonce?" Za to nie byle jaką

Styl Kim Kardashian bywa inspirujący (zwłaszcza dla polskich celebrytek), ale teraz to ona została "przyłapana" na wzorowaniu się na innej gwieździe.

Coroczna gala MET jest nazywana "modowymi Oscarami". Zjawia się na niej absolutna czołówka gwiazd, a każda z nich dokłada wszelkich starań, by tego dnia wyglądać wyjątkowo i przebić konkurencję z czerwonego dywanu. Nie inaczej było w przypadku Kim Kardashian . Celebrytka założyła efektowną suknię od Roberto Cavallego, a jej nagie ciało skrywały jedynie kryształki. Kardashian na gali towarzyszył mąż z charakterystyczną dla siebie skwaszoną miną.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Nie tylko Kanye się krzywił. Internet zamiast zachwytów nad suknią Kim, zauważył jej łudzące podobieństwo do kreacji od Givenchy, którą dwa lata temu na gali MET miała Beyonce .

Kim Kardashian, BeyonceKim Kardashian, Beyonce Twitter.com Twitter.com

Kim Kardashian praktycznie założyła starą sukienkę Beyonce - napisał portal Mashable.com.
Sukienka Kim wyglądała niesamowicie podobnie do kreacji Beyonce sprzed dwóch lat - skomentował Uk.eonline.com.
Przezroczysty materiał, kryształki w strategicznych miejscach i długi futrzany tren - ta sukienka to bliźniacza wersja tego, co na gali MET w 2012 miała Beyonce - dodał portal Fashionista.com.

Kim nie mogła nie skomentować takich "zarzutów". Na Instagramie wrzuciła zdjęcie z Cher stwierdzając, że to jej suknia z pierwszej w historii gali MET była prawdziwą inspiracją.

embed

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.