Dekolt Beyonce na walce stulecia przyćmił wszystkie gwiazdy i samych bokserów! "To dopiero nokaut!"

Las Vegas płonął, ale nie przez pożar i nie za sprawą walki stulecia, która odbyła się w zeszłą niedzielę - to wszystko dzięki Beyonce i jej ognistej stylizacji! Strój piosenkarki odsłaniał wszystkie zalety jej figury - piękny, zadbany dekolt i długie, smukłe nogi.

Gala mistrzów boksu w Las Vegas była wydarzeniem, na które kibice sportów walki czekali od lat. W narożnikach ringu stanęli legendarni pięściarze - Amerykanin Floyd Mayweather i Filipińczyk Manny Pacquiao. Wyczekiwaną walkę wygrał "Money", który nie ma jeszcze na swoim koncie żadnej porażki!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA BEYONCE >>

Modowej porażki nie zaliczyła także Beyonce , jej seksowny dekolt przykuł uwagę mediów z całego świata. Piękny, intensywnie czerwony kombinezon fantastycznie podkreślał idealną figurę piosenkarki.

Trzeba przyznać, że dekolt Beyonce skutecznie odwracał uwagę od walki. 33-letnia piosenkarka swój look uzupełniła o perfekcyjny makijaż oczu i różową szminkę na ustach. Gwiazda w ognistej stylizacji wyglądała po prostu obłędnie! Jay Z musiał tego wieczoru pękać z dumy.

To DOPIERO był nokaut! Beyonce w czerwonym kombinezonie z wielkim dekoltem, na walce stulecia skutecznie rozpraszała uwagę widzów. Piosenkarka skradła całe show pięściarzom - możemy przeczytać w dzisiejszym Dailymail.co.uk .

A jak Wam podobał się strój Beyonce?

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Podoba Ci się stylizacja Beyonce?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.