January Jones w "Mad Men" i na wielkiej gali. Seksowna i bardzo elegancka. Na plaży w bikini jest całkiem INACZEJ

Aktorka nie stroni od pokazywania się w seksownych kreacjach na galach, a co się dzieje, gdy wychodzi na plażę? " Temperatura gwałtownie rośnie'"

W serialu "Mad Men", którego akcja toczy się w latach 60. w Nowym Jorku, January Jones wciela się w rolę Betty i występuje w eleganckich, mocno zabudowanych kreacjach. Na szczęście "odbija" je sobie na galach, na których możemy ją podziwiać w wyjątkowo odważnych stylizacjach. Jej czerwona bardzo wydekoltowana sukienka, którą miała na sobie na rozdaniu Złotych Glonów w 2011 roku przeszła już do historii. A jak serialowa Betty wygląda w bikini?

Aktorka wypoczywała w niedzielę na plaży na Hawajach. Wybrała zabudowane na brzuchu szorty i podkreślającą kształty górę od bikini. Zupełnie niepotrzebnie zakrywała "dolne partie", bo figurze 37-latki nie można nic zarzucić. Obrazowo opisał to portal "Daily Mail".

Na plaży było piekielnie gorąco, ale temperatura zaczęła gwałtownie rosnąć , gdy przybyła January Jones - czytamy .

Przed słońcem zasłaniało ją szerokie rondo kapelusza i okulary, a aktorka nie nałożyła makijażu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W 2009 roku aktorka wzięła udział w bardzo seksownej sesji dla "GQ", do której pozowała m.in. w bieliźnie. Artykuł w magazynie nawiązywał do jej serialowej roli i zaczynał się od wiele mówiącego "Och, Betty".

January Jones jest mamą 4-letniego syna, Xandera. Skąd u 37-latki taka figura? Zdradziła to w jednym z wywiadów.

Nigdy nie byłam na diecie. Po prostu słucham tego, co mówi moje ciało. Niczego sobie nie odmawiam. Rzadko mam ochotę na słodkie czy niezdrowe rzeczy. Ale jeśli już mam zły nastrój i stoję w korku, zatrzymuję się w w McDonaldzie i biorę lody z polewą truskawkową i frytki. Nie czuję się winna, bo na to zasługuję - mówiła w "Allure".

January Jones w postać Betty w "Mad Men" wcielała się przez wszystkie 7 sezonów przez 8 lat. Właśnie zakończyły się zdjęcia do ostatniego, a to oznaczało konieczność pożegnania się z rolą. Aktorka mocno to przeżyła.

Płakałam chyba przez 16 godzin, tylko z tego powodu, że wiedziałam, że zagram ją po raz ostatni. Musiałam się z nią pożegnać, dokładnie tak, jakby to była śmierć. Ona jest najlepszą postacią w historii - mówiła przejęta w "Rhapsody magazine".
embed

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Vic

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.