Nowa kreacja podobała nam się bardziej. Pierwsza może nie była ładna, ale miała jedną zaletę: całkiem nagi brzuch Okupnik

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami"pary tańczyły aż po dwa tańce. Stylizacja Tatiany Okupnik z drugiego występu podoba nam się znacznie bardziej. Mimo pewnych zalet tej pierwszej.

Dwa tańce i dwie stylizacje. " Taniec z gwiazdami " z odcinka na odcinek stawia przed uczestnik coraz to nowe wyzwanie taneczne. A widzowie korzystają. Nie tylko możemy obejrzeć dwa razy więcej występów, to dodatkowo dwa razy więcej stylizacji. I tak Tatiana Okupnik zachwyciła nas w drugiej odsłonie seksownej i zmysłowej, za to na początku... Delikatnie mówiąc nowoczesna i krzykliwa stylizacja nie przypadła nam do gustu totalnie. No z małym wyjątkiem. Eksponowała idealnie zgrabny brzuch piosenkarki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA TATIANY OKUPNIK >>

Para wykonywała taniec z gatunku hip-hop oraz zaprezentowali taniec latynoamerykański. Choć zapewniali, że było to dla nich spore wyzwanie, to jednak z obu prób wyszli obronną ręką i bez problemu przeszli do kolejnego odcinka (zobacz, kto odpadł z "Tańca z gwiazdami" ).

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Która stylizacja podoba Ci się najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.