Córka Davida Hasselhoffa jest już dorosła. Została modelką plus size. I to jaką!

Ma bladą cerę, nieco posągową urodę i rzadko się uśmiecha. Kiedy jednak to zrobi, wygląda niezwykle promieniście. Wtedy już nie sprawia wrażenia osoby niedostępnej.

Hayley Hasselhoff, córka gwiazdy "Słonecznego patrolu", Davida Hasselhoffa, jest już dorosła. W poniedziałek pojawiła się na słynnym festiwalu Coachella w Kalifornii, gdzie najlepsze rockowe kapele grają dla wielotysięcznej publiczności do samego rana. Hayley miała na sobie pasującą do okoliczności skórzaną kurtkę i czapkę z daszkiem. Stylizację dopełniała intensywna czerwień szminki.

<< TAK WYGLĄDA CÓRKA DAVIDA HASSELHOFFA >>

Hayley Hasselhoff ma 22 lata i ciało modelki - modelki plus size. Nadwaga zawsze była jej problemem, dopóki nie zdecydowała się przekuć wady w atut. W 2010 roku zagrała w serialu telewizyjnym "Huge" o grupie nastolatków, którzy wyjechali na obóz odchudzający. Wcieliła się w Amber, która pomimo nadwagi uczy się reagować na pozytywne reakcje ze strony mężczyzn.

Chłopcy zaczynają ją lubić, a ona zupełnie nie wie, jak sobie z tym poradzić, bo to dla niej zupełnie nowe doświadczenie - tak Hayley opisywała wtedy zagraną przez siebie postać.

Pozować zaczęła w wieku 14 lat, trochę przez przypadek. Jeden z dziennikarzy zapytał bowiem jej ojca, czy nie myślał o tym, żeby Hayley spróbowała swoich sił w modelingu plus size.

Pamiętam swoją pierwszą sesję. Widziałam te niesamowite modelki plus, gładkie, fit, i w końcu sobie pomyślałam: "Wow, możemy to zrobić!" - wspominała w rozmowie z "Closer".

I "zrobiła" to. Kiedy uwierzyła w siebie, przyszły sukcesy. W 2014 roku portal Yahoo! uznał, że jest jedną z 11 modelek plus, które warto znać, zwyciężyła też na British Plus Size Fashion Awards w kategorii "Best model".

Screen z Instagram.com/Hayley Hasselhoff

Cera Hayley Hasselhoff jest bardzo blada. Modelka dba o nią używając odpowiednich kosmetyków.

Jestem wierna kosmetykom Senna, które wszędzie ze sobą zabieram - powiedziała przy okazji jednego z wywiadów.

Wspominała w nim również dorastanie na planie "Słonecznego patrolu", gdzie miała wrażenie, że wszyscy tworzyli jedną wielką rodzinę.

To nauczyło mnie sporo o branży aktorskiej, o tym, jak się pracuje z najlepszymi przyjaciółmi twoimi i twojej rodziny - mówiła.

W tym samym wywiadzie opowiedziała też o swoim domu rodzinnym, zwykle gwarnym i otwartym na gości.

Wszyscy mamy wybujałe osobowości. Kiedy się spotykamy, jestem właściwie najbardziej cichą osobą ze wszystkich. To dziwne, bo na ogół jestem bardzo głośna! Wszyscy jesteśmy niezwykle otwarci, kochamy się i czuję się wielką szczęściarą, że mam tak niesamowitą rodzinę. Ostatnie Święto Dziękczynienia spędziłam z tatą, a potem poleciałam do Los Angeles do mamy - opowiadała.

Choć świetnie się czuje w swoim rodzinnym domu, marzy jej się zamieszkanie w Wielkiej Brytanii, którą traktuje jak drugi dom. Ilekroć tam jest, obiecuje sobie rychłą przeprowadzkę, do której póki co nie może się zmobilizować.

Hayley Hasselhoff prowadzi konto na Instagramie, ale chociaż umieszcza tam całkiem interesujące zdjęcia, trudno powiedzieć, żeby miała jakąś oszałamiającą liczbę fanów - jest ich raptem nieco ponad 12 tysięcy. Jest młodszą córką Davida Hasselhoffa i Pameli Bach, drugiej żony gwiazdora. Oprócz Hayley mają jeszcze jedną córkę, 25-letnią Taylor Ann.

alex

Więcej o: