Kate Hudson kilka lat temu powiększyła piersi, nic więc dziwnego, że zakłada dekolty do pępka. Nawet, gdy idzie kupić sok

To, że gwiazdy chętnie eksponują swoje wdzięki na czerwonym dywanie, nikogo nie dziwi. Ale Hudson idzie o krok dalej - dekolt do pępka nosi także na dzień.

Tak właśnie było w ostatnią sobotę, kiedy Kate Hudson wybrała się do sklepu w Los Angeles po świeże soki. Ot, zwykły spacer, chciałoby się powiedzieć. Na tę okazję założyła jednak zupełnie niezwykłą kwiecistą sukienkę z ogromnym dekoltem sięgającym (dosłownie!) pępka, który skutecznie przyciągał wzrok do jej kształtnych piersi. Dodajmy, że Hudson nie założyła  stanika.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Gdyby ktoś jeszcze jakimś cudem nie zwrócił uwagi na jej piersi, dekolt ozdobiła dwoma sporymi łańcuszkami. Biorąc pod uwagę fakt, że gwiazda nie tak dawno powiększyła piersi, w ogóle nie dziwi nas to, że nie zamierza ich ukrywać pod golfami, czy szalami. Kto powiedział, że takie dekolty zarezerwowane są tylko na wieczorne wyjścia?

Nie tylko nam spodobała się jej stylizacja. Portal DailyMail wpadł w iście poetycki nastrój.

Kwiatowa rozkosz: Hudson pokazuje ekstremalny dekolt. Wyglądała na gotową na lato - napisał .

W 2010 roku aktorka powiększyła piersi ze skromnego rozmiaru miseczki A na C. A jeszcze w 2002 roku przekonywała, że posiadanie małych piersi ma plusy.

Mam małe piersi, oczywiście. Miło jest nosić ogromny dekolt i wciąż wyglądać elegancko - mówiła w Usmagazine.com.

Pomimo tego że żartowała sobie ze swojej budowy ciała, jej znajomi twierdzili, że w rzeczywistości jej piersi wprawiały ją w ogromne kompleksy. Cóż teraz udowadnia, że nawet mając większy rozmiar biustu i ogromny dekolt wciąż można wyglądać elegancko.

Aha, i jeszcze coś: Kate Hudson tego dnia prawie w ogóle nie miała na sobie makijażu. Ale kto by na to zwracał uwagę?

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

Morgan BIROS Top noir

Naszyjnik ONYX pomarańczowy IPANEMA

Lipsy Długa spódnica fioletowy

Jak podoba Ci się Kate Hudson w sukience z ogromnym dekoltem?
Więcej o: