Maffashion pyta, w której stylizacji Hilary Duff wygląda lepiej: 1 czy 2? Szkoda, że nie widziała trzeciej. "Włączcie alarm!"

Spodnie czy spódnica? Fani Maffashion wybierają między dwiema stylizacjami. Naszym zdaniem należałoby dodać jeszcze trzecią opcję, która z pewnością namieszałaby w głosowaniu.

Jednym z częstych typów postów Maffashion na jej Facebooku są porównania stylizacji. Tym razem blogerka modowa zestawiła ze sobą dwie, które miała na sobie Hilary Duff . Pierwsza: czarne spodnie i bluzka w czarno-żółty wzór to stylizacja, jaką aktorka włożyła do zdjęć promocyjnych jej nowego serialu "Younger". W drugiej - spódnicy i obcisłej bluzce w kolorze pudrowego różu - pojawiła się w studiu telewizji ABC.

Hilary DuffHilary Duff Screen z Facebook.com/MAFFASHION.official Screen z Facebook.com/MAFFASHION.official

Fani blogerki nie opowiedzieli się zdecydowanie za żadną z nich. Jesteśmy przekonani, że rozkład głosów wyglądałby jednak inaczej, jeśli Maffashion dodałaby do zestawienia trzecią opcję, czyli superseksowną sukienkę, którą Duff miała na premierze swojej nowej produkcji.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA WSZYSTKICH STYLIZACJI DUFF >>

Ogromny dekolt, wyeksponowane piersi, a do tego jeszcze rozcięcie na udzie. Duff wyróżniała się tego wieczoru spośród wszystkich gwiazd.

WOW! Włączcie alarm! Hilary wyglądała gorąco, gorąco! - zachwycał się Perez Hilton.
Z całą pewnością mogła liczyć na wiele męskiej uwagi - pisze Dailymail.co.uk. - Wyeksponowała piersi w głębokim dekolcie.

Cóż, jeśli chodzi o nas, to "nic tak nie działa jak czerwona sukienka" (lub, według zagranicznych portali, pomarańczowa), dlatego my opowiadamy się za opcją numer trzy. A Wy?

karo

Materiały partnerów

Dorothy Perkins Sukienka letnia pink

Pedro Miralles Sandały metalizado azul

Esprit Bluzka off white

Która stylizacja Hilary Duff podoba Ci się najbardziej?
Więcej o: