Zagraniczne media zachwycone. Powód? Tylko jedno NOWE zdjęcie. Wszystko jasne - chodzi o córkę Eminema

Zdjęciem żadnej innej nastolatki zagraniczne media z pewnością by się tak nie zachwycały. Ale tu chodzi o córkę Eminema, która bez wątpienia jest jednym z najpilniej chronionych przed światem gwiazdorskich dzieci na świecie.

Do niedawna wiedziano o Hailie Jade Scott Mathers jedynie tyle, że się urodziła, jej sławny tata ją kocha i zainspirowała go do stworzenia jego największych przebojów takich jak "Stan", "Mockingbird" czy "Hailie's song". Córka Eminema jednak wkracza w dorosłość i coraz trudniej ukryć jej pochodzenie.

Mimo że wszystkie konta dziewczyny na serwisach społecznościowych są zablokowane, a raper zadbał, aby w mediach o niej się nie mówiło, to jednak internet zrobił swoje. Kilka tygodni temu wyciekły do sieci zdjęcia córki Eminema i wywołały euforię. W nie mniejszy zachwyt wprawiło internautów i redaktorów także i to najnowsze, które sama Hailie opublikowała niedawno na Twitterze - tak teraz wygląda jej zdjęcie profilowe.

Córka Eminema, Hailie Jade Scott MathersCórka Eminema, Hailie Jade Scott Mathers Screen z Twitter.com/kayygeeeee Screen z Twitter.com/kayygeeeee

Choć to tylko jedno zdjęcie, to jednak wystarczyło, aby zagraniczne portale show-biznesowe i nie tylko rozwinęły przed córką Eminema dywan pochwał dla jej urody.

Córka Eminema to dziś piękna młoda kobieta - pisze Dailymail.co.uk.
Na nowym zdjęciu Hailie olśniewa wspaniałym uśmiechem i powala uwodzicielskim spojrzeniem. Jasne włosy ułożyła w miękkie fale. (...) Jest taka słodka - zachwyca się Hollywoodlife.com.
Z kaskadami loków spływającymi na ramiona i fenomenalnym makijażem typu smoky eye wygląda po prostu oszałamiająco - pisze Mirror.co.uk.

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ CÓRKI EMINEMA >>

Hailie Jade Scott Mathers właśnie zaczęła swój pierwszy rok nauki na Uniwersytecie Stanowym Michigan. Jest córką z małżeństwa Eminema z Kimberly Anne Scott. Poznali się, gdy byli nastolatkami. Ona miała 13 lat, on 15. Dwa razy brali ślub i rozwodzili się.

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.