Wymarzone oświadczyny? Takie, w których "pomaga" Ryan Gosling. Para lesbijek skradła show aktorom

Czekał na pytanie z widowni, ale fanka zadała je nie nie jemu, a ukochanej siedzącej obok. Najpierw zaskoczenie, a później...

Spotkanie obsady i reżysera "Lost River" na teksaskim festiwalu SXSW niespodziewanie zakończyło się oświadczynami. Gdy fanka poprosiła Ryana Goslinga , by zamiast mówić o jego filmie, mogła się oświadczyć ukochanej, aktor zachował się z klasą. Nie tylko skierował uwagę zebranych na parę lesbijek, ale też oddał jej mikrofon, by widownia nie straciła niczego z romantycznego momentu. (Drodzy państwo, mamy tutaj oświadczyny! ) Postawa Goslinga nie uszła uwadze mediów. Tym bardziej, że to jego debiut w roli reżysera.

Ryan Gosling zrezygnował ze świateł jupiterów dla niespodziewanych i słodkich oświadczyn - zachwycił się Popsugar.com.
Pomagając w oświadczynach Gosling udowodnił, że niektóre dziewczyny są na niego uodpornione - zażartował serwis SheKnows.co.uk.
Sama obecność Goslinga sprawiła, że te oświadczyny były o 100 procent lepsze - przekonuje Instyle.co.uk.

Uśmiechnięty reżyser, ekipa, aktorzy i inni obecni w sali kinowej usłyszeli, jak po wielu latach razem, kobieta poprosiła o rękę swoją partnerkę:

Nie planowałam tego. Moje serce tak bije, że nie mogłam się powstrzymać! Jesteśmy razem od 11 lat i chcę resztę mojego życia spędzić z tobą.

Gosling retweetował później zdjęcie pary zrobione już po zakończeniu panelu.

Oświadczyny na premierze filmu Ryana GoslingaOświadczyny na premierze filmu Ryana Goslinga Screent z Twitter.com Screen z Twitter.com

A tak to wyglądało. Romantyczny moment zaczyna się ok. 12 minuty nagrania.

 

socha

Więcej o: