Ostatnio dużo mówiło się o tym, jak wygląda. Temat kończy się jednak, gdy Katie Holmes pokazuje się z córką. Ależ Suri wyrosła!

Pierwsze lata życia Suri Cruise spędziła w niemal nieustannym błysku fleszy. Ostatnio paparazzi dali jej trochę spokoju, a teraz mamy okazję zobaczyć, jak w tym czasie się zmieniła.

W ciągu ostatnich tygodni zagraniczne media rozpisywały się o "odmienionym" wyglądzie Katie Holmes. Aktorka wyglądała na zmęczoną, szczuplejszą niż wcześniej, jej twarz nieco się zmieniła . Uwagę od sławnej mamy mogła odciągnąć tylko Suri.

Córka Katie Holmes i Toma Cruisa budziła zainteresowanie mediów od dnia narodzin. Każde jej pojawienie się w miejscu publicznym urastało do miana sensacji, dziewczynkę obwołano ikoną stylu i stała się niemniej sławna od rodziców. Od rozwodu gwiazdorskiej pary widujemy ją jednak znacznie rzadziej.

Parę dni temu Katie i ośmioletnią już Suri paparazzi sfotografowali na wspólnych zakupach przed jednym z centrów handlowych (jak podaje "Daily Mail" ulubionym miejscu Kim Kardashian) w Los Angeles. Suri stroiła miny i pozowała przed aparatem mamy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Cóż za pełen zabawy wspólny dzień matki i córki! Katie zabrała Suri na zakupy i jesteśmy pewni, że nie oszczędzała na swojej małej księżniczce - skomentował portal Popist.com.

Dziewczynka w przyszłym miesiącu skończy 9 lat. Naszym zdaniem coraz bardziej zaczyna przypominać swoją piękną mamę. Zgodzicie się?

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.