Jak zareklamować 10. (!) sezon reality show? Kardashianowie wyciągnęli broń ostateczną - nagą Kim. To wideo pokazała jej... mama

Reality show dokumentujące perypetie najsłynniejszej rodziny świata doczekało się już swojego dziesiątego sezonu. Walka o widza właśnie się rozpoczęła.

"Z kamerą u Kardashianów" wróciło na antenę kanału "E!" w niedzielny wieczór. Choć trudno w to uwierzyć, rodzinnych rozterek wystarczyło do wyprodukowania dziewięciu sezonów. Jak widać, pomysłów nie zabrakło również na dziesiąty. Wcześniej zapowiadano, że nowe odcinki będą dotyczyć przede wszystkim przemiany Bruce'a Jennera w kobietę, wygląda jednak na to, że rodzina postanowiła postawić na bardziej sprawdzony sposób promocji: pupę Kim . Wideo promujące dziesiąty sezon trafiło wczoraj na Instagrama Kris Jenner .

<< ZOBACZ NAGĄ KIM >>

W krótkim klipie widzimy celebrytkę zasłaniającą swoje całkowicie obnażone wdzięki rękami, słyszymy tez jej komentarz do sesji.

Jeśli za niedługo znów zajdę w ciążę, moje ciało znów przejdzie transformację. Więc robimy dziś tę sesję. Nago.
embed
Jeśli "Keeping Up with Kardashians" potrzebuje lepszej oglądalności, ten zwiastun powinien pomóc w zrobieniu tej sztuczki - skomentował portal Dailymail.co.uk.

Jak myślicie, czy to wszystko, co będzie miał nam do zaoferowania dziesiąty sezon "Z kamerą u Kardashianów"? Naprawdę nie wiemy, co jeszcze można pokazać telewidzom.

em

Więcej o: