Pamiętacie córkę Evy Longorii z "Gotowych na wszystko"? Dziś ma 13 lat i zmieniła się nie do poznania! "Przeistacza się w piękną młodą damę"

Madison De La Garza, przyrodnia siostra Demi Lovato, w popularnym serialu wcielała się w postać walczącej z nadwagą Juanity. Dziś jest nastolatką i zachwyca przemianą w piękną młodą kobietę.

Madison De La Garza w "Gotowych na wszystko" grała kilkuletnią córkę Gabby Solis (w późniejszych odcinkach okazało się, że doszło do zamiany niemowląt w szpitalu i Juanita nie jest biologiczną córką Solisów). Walka z nadwagą dziewczynki, ale też uczenie jej radzenia sobie ze złośliwymi komentarzami otoczenia, była jednym z wątków w serialu.

Dziś Madison De La Garza ma 13 lat i trudno rozpoznać w niej uroczą Juanitę. O aktorce znów zrobiło się głośno, kiedy parę dni temu na Instagramie pokazała zdjęcie z przyrodnią siostrą, Demi Lovato (mają tę samą matkę). Aktorka zmieniła się nie do poznania!

Już nie jest tym zadziornym dzieciakiem, którego pamiętamy z telewizji! 13-latka przemienia się w piękną młodą damę coraz bardziej podobną do swojej 22-letniej siostry (szczęściara!) - zachwyca się portal Intouchweekly.com.

<< ZOBACZ, JAK TERAZ WYGLĄDA SERIALOWA JUANITA >>

Przyrodnie siostry łączy bliska relacja. Kiedy Demi przebywała w 2010 roku w klinice leczącej uzależnienia, Madison zorganizowała akcję na Twitterze i przesłała wokalistce bożonarodzeniowy prezent w postaci zebranych wiadomości od fanów. Starsza siostra wzięła ją z kolei w obronę na swoim koncie, gdy ze względu na wagę, stara się celem ataków internetowych "hejterów".

Maddie, jesteś najpiękniejszym i najbardziej wartościowym małym aniołkiem, jakiego poznałam. Zawsze będę cię bronić. Kocham cię! - napisała na Twitterze do dwunastoletniej wówczas Maddison.

Przed takimi atakami Demi już raczej nie będzie musiała młodszej siostry bronić. Madison wyrasta na piękną młodą dziewczynę!

Daniella Baltodano, Eva Longoria i Madison De La GarzaDaniella Baltodano, Eva Longoria i Madison De La Garza Sthanlee B Mirador_Shooting Star / (c)SHOOTING STAR/BULLS Sthanlee B Mirador_Shooting Star / (c)SHOOTING STAR/BULLS

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.