O ich wzajemnej niechęci plotkuje się od dawna. Mąż Siwiec potwierdza: Doda ma jakiś problem

Źródło z otoczenia Dody twierdzi, że piosenkarka zazdrości celebrytce urody i propozycji zawodowych. Siwiec podobno nie żywi wobec gwiazdy żadnych negatywnych emocji.

Od początku zainaugurowanej wizytą na stadionie kariery, Natalię Siwiec porównuje się do Dody . Celebrytka o bardziej doświadczonej koleżance z show-biznesowej branży wypowiada się raczej dyplomatycznie, "królowej" zdarza się wbić jej od czasu do czasu szpilę. W 2012 roku w rozmowie z Wp.pl stwierdziła , że to dobrze, że Siwiec wykorzystuje swoje "pięć minut" sławy, bo za rok już nikt o niej słyszeć nie będzie  Mamy rok 2015, a celebrytka wciąż radzi sobie na salonach całkiem nieźle. To ma podobno mocno boleć Dodę.

Jest zazdrosna o jej wygląd, a przede wszystkim o powodzenie Natalii w branży - powiedziała znajoma piosenkarki w rozmowie z "Faktem".

W tabloidzie wypowiedział się mąż Siwiec, któremu również "dostało się" od gwiazdy. W rozmowie z ITV, odpowiadając na pytanie, czy wzorem Natalii marzy się jej własne reality show, zakpiła z Mariusza Raduszewskiego, stwierdzając, że przede wszystkim zazdrości jej "bogatego i niższego męża". Mąż i menadżer celebrytki przyznał, że "doszły ich słuchy" o konflikcie.

Ale to Doda musi mieć jakiś problem. Natalia nie ma żadnego, bo bardzo wszystkich lubi. Nie chcemy tego inaczej komentować, bo nie chcemy się zniżać do pewnego poziomu - dodaje Raduszewski.

Mariusz Raduszewski i Natalia SiwiecMariusz Raduszewski i Natalia Siwiec KAPiF KAPiF

Co na to Siwiec? Potwierdza, lubi wszystkich. A to, że Doda ma o niej rzekomo niepochlebną opinię, raczej jej nie wzrusza.

Trzeba zapytać drugiej strony, to nie ja mam problem. Teraz zamknęłam się w sobie i idę płakać w kącie - ironizuje celebrytka.

Jak myślicie, doczekamy się odpowiedzi "królowej"?

embed

Póki co jest raczej zbyt zajęta relaksowaniem się na wakacjach.

Zobacz wideo

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.