Katie Price chwali się biustem zmniejszonym o pięć rozmiarów. "Uwielbiam swoje naturalne piersi!" Ale to nie koniec zmian

Kontrowersyjna brytyjska modelka zrobiła karierę na swoich imponujących rozmiarów piersiach. Teraz wraca do bardziej naturalnego wyglądu, co zdecydowanie wychodzi jej na dobre.

Pod koniec zeszłego roku niegdyś "silikonowa księżniczka" przeszła swoją siódmą operację biustu. Tym razem zmiany poszły jednak w zaskakującym kierunku. Modelka i celeberytka pozbyła się implantów i "zeszła" z rozmiaru 34FF do swojego naturalnego 34B. Efekt transformacji Price pokazywała już na swoim koncie w serwisie Yougossip.co.uk, uwiecznili go też paparazzi , którzy spotkali modelkę na ulicach Londynu. Tak odważnego zdjęcia nowego biustu jeszcze nie prezentowała.

Katie PriceKatie Price Yougossip.co.uk

Yougossip.co.uk

Uwielbiam moje naturalne piersi, kocham jak czuję się teraz ze swoim ciałem. Nareszcie wracam do naturalności - napisała pod zdjęciem.

Mniejszy biust to nie jedyne zmiany. Talia Katie jest teraz niesamowicie szczupła.

Zdjęcie pokazuje jak drastycznie zmieniła się jej drobniutka teraz figura. Ma zdecydowanie mniej krągłości niż w ostatnich latach - ocenił Dailymail.co.uk.

Portal spekuluje, że celebrytka zdecydowała się na usunięcie implantów, by rozwijać swoją karierę na wybiegu. W grudniu, tuz po operacji, podawała jeszcze jeden powód.

Uwielbiam moje nowe piersi. Zmniejszyłam je o pięć rozmiarów, by ludzie brali mnie serio. Teraz ludzie najpierw patrzą na moją twarz - mówiła wówczas.

Jak oceniacie metamorfozę Katie? Naszym zdaniem naturalność zdecydowanie jej służy.

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.