Tak seksownie Eva Mendes nie wyglądała już dawno. "Trudno uwierzyć, że urodziła pięć miesięcy temu". I TE NOGI!

Aktorka nie pojawia się publicznie po urodzeniu dziecka, ale jeśli ktoś podejrzewał, że to przez problemy z powrotem do formy sprzed ciąży, może teraz porzucić wszelkie obawy.

Córka Ryana Goslinga i Evy Mendes na świat przyszła we wrześniu zeszłego roku. Od tego czasu media nawet bardziej niż (ewentualnymi) pociążowymi krągłościami gwiazdy interesowały się rzekomym kryzysem w związku gwiazdorskiej pary. Najnowsze zdjęcia aktorki sugerują, że ani z jednym, ani z drugim Mendes nie ma problemu. Paparazzi "przyłapali" aktorkę na planie spotu reklamowego jej linii odzieżowej. W króciutkiej sukience w kwiaty wyglądała olśniewająco!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Aktorka pokazała swoją niesamowitą pociążową figurę na planie reklamówki. Ubrana w inspirowaną latami 60. sukienkę, wstrzymała ruch uliczny i przyciągała spojrzenia. Trudno uwierzyć, że urodziła pięć miesięcy temu! - zachwyca się portal Dailymail.co.uk.

My przyłączmy się do tych komplementów. Tak świeżo, dziewczęco, a jednocześnie niesamowicie seksownie i kobieco, aktorka nie wyglądała już dawno. Zgodzicie się?

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.