"Czy warto było to zakładać? Darowała sobie majtki". Heidi Klum na oscarowym after party u Eltona Johna skradła mu show

Gdyby dawali statuetkę za najbardziej gorący strój na gali Oscarów, Heidi Klum byłaby wśród nominowanych. 41-latka skupiła na sobie wszystkie spojrzenia.

Strategicznie rozmieszczona siateczka trzymała sukienkę od Versace w ryzach. O wpadce nie mogło być mowy. Tym bardziej, że omyłkowe pokazanie bielizny nie wchodziło w rachubę. Heidi Klum na Oscary wyszła bez niej z domu. Chodziło o to, by niepotrzebne elementy nie psuły wyglądu. Portale zastanawiały się, czy ten kompromis wart był takiego odsłaniania ciała. Jeszcze inne doceniły jej smukłą sylwetkę.

Czy warto było to zakładać? Heidi Klum bez majtek w prześwitującej sukience - zauważył brytyjski "Daily Star".
Heidi Klum na przyjęciu Eltona Johna darowała sobie majtki. Jej BARDZO pikantny strój skupiał wszystkie spojrzenia na smukłych nogach i klatce piersiowej - podkreślił "Daily Mail".
Swoją niemal niedostrzegalną suknią Heidi Klum skradła show na imprezie Eltona Johna - uważa "Daily Express"

Pewne jest jedno. Jej strój znalazł się w wąskim gronie 5 najbardziej odsłaniających ciało. Według RadarOnline.com, tego wieczoru jej konkurencją były tylko J.Lo , Gigi Hadid, Rita Ora i Irina Shayk .

Seksowne stroje na Oscarach 2015Seksowne stroje na Oscarach 2015 JORDAN STRAUSS / Evan Agostini/Invision/AP JORDAN STRAUSS / Evan Agostini/Invision/AP

<< ZOBACZ HEIDI W JEJ OSCAROWYM STROJU >>

Niemiecka modelka i jej majtki mają już swoje stałe miejsce w historii Oscarów. Cztery lata temu Klum zdjęła je przed kamerami. Dla żartu. Stringi miały być jej prezentem dla komika Jay'a Leno.

 

Heidi KlumHeidi Klum Screen z Twitter.com Screen z Twitter.com

socha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.