Amerykańskie portale nie dowierzają: "Trzy miesiące temu urodziła bliźniaki?!". Nam też odjęło mowę

"Body alert" - zachwyca się Perez Hilton. Takiej figury można tylko pozazdrościć. A kiedy przypomnimy sobie, że 3 miesiące temu urodziła dwójkę dzieci, zaczynamy podejrzewać, że w grę muszą wchodzić jakieś czary.

Zoe Saldana na początku grudnia urodziła dwóch chłopców . Oscary to jej pierwsza oficjalna impreza po ciąży. Nie mogła powrócić na salony w lepszym stylu. Piękna aktorka wygląda, jakby ciążę znała jedynie z książek czy filmów.

Czy ona naprawdę 3 miesiące temu urodziła bliźnięta?! Nie wygląda na to! Jest tylko jedno słowo, aby ją opisać - posągowa! - zachwycał się portal HollywoodLife.com.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

"Body alert" - pisze Perez Hilton. I zgadzamy się - zachwyty są w pełni uzasadnione. Na czerwonym dywanie nie brakowało pięknych aktorek o idealnych sylwetkach. Ale Zoe bije połowę z nich na głowę.

Cielista kreacja od Versace z marszczeniami w okolicach brzucha wspaniale podkreślała krągłości aktorki i doskonale współgrała z jej karnacją. Od dziś termin "sexy mama" powinien być ilustrowany jej zdjęciami.

karo

Więcej o: