Miała być Violet, ale Ryan Reynolds zaprzeczył. Teraz portal "E!" podaje inne imię. Uwaga! Męskie

Serial detektywistyczny pt. "Jak, u licha, Blake Lively i Ryan Reynolds nazwali swoje dziecko", w reżyserii zagranicznych mediów może właśnie się skończył. Jeśli oczywiście JAMES to prawdziwe imię córki pary.

Też macie wrażenie, że Blake Lively i Ryan Reynolds bawią się kosztem mediów, które gorączkowo chcą poznać imię ich pierwszej córki? Może jednak ponad miesiąc od narodzin córki w końcu dobiegnie ona końca. Cieszący się dobrą opinią show-biznesowy portal "E!", powołując się na swoje źródło, podał , że córka pary nazywa się podobno James.

Tak, James i tak, to jest męskie imię. Z drugiej strony nie powinno to dziwić, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że mama córki też nosi męskie imię - Blake. Czy faktycznie jednak sławni rodzice akurat tak nazwali swoją pociechę, nie wiemy. Właściwie to z ust pary nie padły żadne konkrety. No może poza tym, że nie nazywa się Violet i jest " najzupełniej typowa ", no i że nosi JAKIEŚ imię.

Oczywiście, że mała ma imię. Brałem pod uwagę, by nie nadawać córce żadnego imienia - wtedy bylibyśmy najoryginalniejsi ze wszystkich gwiazd. Ale jednak postanowiliśmy ją nazwać - żartował. - Nie chcę podawać go w mediach, ale znają je wszyscy nasi znajomi i ci, którzy widzieli malutką. Nie jest to żaden sekret - powiedział Reynolds w w talk show "Live with Kelly and Michael".

karo

Więcej o: