O Jędrzejczak i Zimochu w "Celebrity Splash" mówiło się od dawna. Ale tego trzeciego nazwiska chyba nikt się nie spodziewał

Na wiosnę Polsat szykuje zupełnie nowy typ show. "Celebrity Splash" zakłada, że gwiazdy wywijają salta skacząc do basenu, a jury ocenia, jak im poszło. Dotąd znane były nazwiska dwójki sędziów, trzecia osoba to duże zaskoczenie.

12 kobiet i 12 mężczyzn, podzielonych na 6 drużyn, będzie rywalizować skacząc do wody z trampoliny. Po drodze w dół muszą wykonywać akrobacje. Z odcinka na odcinek poziom trudności będzie rósł, podobnie wysokość trampoliny (z 3 na 5 i 7 metrów). 2 najlepsze osoby z każdego odcinka przechodzą do kolejnych etapów, a w finale zobaczymy tych najwytrwalszych. Punkty przyznane przez widzów w drodze głosowania sms sumować się będą z punktami od sędziów. Zostali nimi Otylia Jędrzejczak , Tomasz Zimoch i... Danuta Stenka.

Gdy ogłoszono udział aktorki w "Celebrity Splash", byliśmy zaskoczeni. Z wyjątkiem jednego gościnnego występu w "Tańcu z Gwiazdami" w 2009 roku (zatańczyła jeden raz w parze z Stefano Terrazzino), ta wspaniała aktorka zawsze stroniła od udziału w telewizyjnych programach tego typu. To dla niej zupełnie nieznane terytorium.

Będzie musiała oceniać akrobatyczne umiejętności skoczków amatorów - "Show" tłumaczy rolę aktorki w "Celebrity Splash".

Karolinę Korwin Piotrowską udział Stenki w tym show mocno zaskoczył sprawę skomentowała tak:

#makredytwefranku? - napisała na Instagramie, a do wpisu dodała obrazek dłoni skierowanej kciukiem w dół.

Program nagrywany będzie w kompleksie Term Maltańskich w Poznaniu.

Skoki do wody w Termach Maltańskich Skoki do wody w Termach Maltańskich  Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Wyborcza.pl Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta

Nie wątpimy, że związani ze sportem, Jędrzejczak i Zimoch szybko się tam odnajdą. A co ze Stenką? Wymyślony w Holandii program reklamowany jest hasłem: Kiedy gwiazdy spadają, oglądalność rośnie. Czy znana z poważnych ról aktorka jest gotowa na tego typu rozrywkę? Zdaniem Piotra Tymochowicza, eksperta od wizerunku, "na pewnym poziomie można sobie pozwolić na więcej".

To wcale nie deprecjonuje wielkości aktorki - uważa .

Tym bardziej, że to nie ona będzie paradować w kostiumie kąpielowym i skakać do basenu. To rola 24 zawodników, z których oficjalnie potwierdzona jest chwilowo tylko część. Według "Show", do wody wpadać będą m.in. Maciej Dowbor, Przemysław Saleta, Andrzej Supron (były olimpijczyk i zapaśnik), aktor Robert Moskwa , Radosław Liszewski (lider zespołu "Weekend"), Tomek Puzon (karateka) oraz aktor Przemysław Cypryańsk i - te nazwiska także udało nam się potwierdzić.

Każdy chce zobaczyć kogoś znanego w ekstremalnej sytuacji - tłumaczy Nina Terentiew, dyrektor programowy Polsatu.

Jak dowiedzieliśmy się od naszego źródła, negocjacje z niektórymi gwiazdami wciąż trwają i nie wszystkie umowy zostały już podpisane. Cały proces ma zakończyć się w najbliższych dniach.

Tabloidy spekulowały na temat udziału Andrzeja Młynarczyka ("M jak Miłość"), Piotra Świerczewskiego (były piłkarz), aktorów Piotra Pręgowskiego i Zbigniewa Buczkowskiego oraz Adama Kraśko ("Rolnik szuka żony").

Wśród pań, z którymi rzekomo negocjować miał Polsat, wymienia się Odetę Moro , Julię Pietruchę, Joannę Opozdę ("Pierwsza Miłość"), Julię Wróblewską ("M jak Miłość"), Saszan (piosenkarka), Monikę Mrozowską i Rozalię Mancewicz (Miss Polonia).

Potencjalne uczestniczki Celebrity SplashPotencjalne uczestniczki Celebrity Splash KAPIF, AKPA, WBF KAPIF, AKPA, WBF

Nasze źródło zaprzeczyło, jakoby pod uwagę brani byli Andżelika Fajcht czy Michał Wiśniewski. Wcześniej pogłoski o swoim udziale rozwiali Natalia Siwiec i Marcin Mroczek.

Oficjalną listę nazwisk poznamy najprawdopodobniej pod koniec lutego, gdy stacja prezentować będzie wiosenną ramówkę. Nasze źródło nie wyklucza, że może to nastąpić jednak też trochę wcześniej.

 

socha

Więcej o: