Jeśli chciała odciągnąć uwagę od nowego związku Pattinsona, to jej się udało. Zaskakująca nowa miłość Kristen Stewart

Robert Pattinson zakochał się po uszy w FKA Twigs. Jego była dziewczyna wcale już go nie opłakuje. Stewart spotyka się z kobietą?

Robert Pattinson i Kristen Stewart rozstali się w maju 2013 roku. W 2014 media na całym świecie ekscytowały się romansem aktora ze wschodzącą gwiazdą muzyki FKA Twigs. O nowej miłości Kristen nic nie było słychać, prasę dobiegały za to doniesienia o tym, że aktorka ciągle nie może pogodzić się z rozstaniem z parterem z planu z sagi o wampirach oraz jest zazdrosna o jego partnerkę i uwagę jaką poświęcają jej media.

Wygląda na to, że teraz skupią się one na życiu sercowym Kristen. Coraz częściej pisze się o zażyłości, jaka łączy aktorkę z pewną... kobietą.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kristen podobno jest w ziązku ze swoją wieloletnią przyjaciółką, Alicią Cargile. To ona miała być dla niej największym wsparciem po trudnym rozstaniu z Pattinsonem, a bliska zażyłość przerodziła się ponoć w uczucie.

Dla Kristen miłość to miłość. Jest naprawdę szczęśliwa z Alicią - komentował znajomy gwiazdy w rozmowie z magazynem " Star "pod koniec zeszłego roku.

O tym, że przyjaciółki postanowiły przenieść swoją znajomość na wyższy poziom świadczyć może fakt, że wspólnie przywitały nowy rok. Kristen i Alicia wybrały się do Honolulu, gdzie "przyłapano" je na wymianie czułości. Zakochane spacerowały po plaży trzymając się ręce i prowadząc ożywione rozmowy. Ostatnio widziano je parę dni temu w Los Angeles na wspólnej wyprawie do apteki.

Zaskoczeni? Oraz, jak myślicie, co na to Robert?

Robert Pattinson.Robert Pattinson. Bulls Bulls

em

Więcej o: