Takiego duetu blogerek jeszcze nie widzieliście. Siostry postawiły na kontrowersję, bo "goła d*pa rządzi"

W polskiej blogosferze działają od roku i co by o nich nie sądzić, ciężko ich nie dostrzegać. Siostry Aniela i Ada Bogusz jako duet FitDevAngel chcą "zarażać pasją i wewnętrznym ogniem".

Ich profil na Facebooku polubiło ponad 18 tys. osób a blog przez rok zanotował 270 tys. odsłon. Na Youtube.com też są, ale pod kątem liczby subskrybentów vlog dopiero raczkuje. Choć ich domeną są zdjęcia (głównie własnego ciała), po lekturze wpisów nie można odmówić im entuzjazmu.

Nasz eksperyment jeszcze nie dobiega końca, ale już wysnułyśmy pewne wyniki naszego eksperymentu, który właśnie przeprowadzamy - piszą siostry w poście zatytułowanym "Goła d*pa czy wartościowe przekazy".

<< ZDJĘCIA SEKSOWNYCH SIÓSTR >>

Ada i Aniela BoguszAda i Aniela Bogusz Screen z Facebook.com/fitdevangel Screen z Facebook.com/fitdevangel

Ów eksperyment to blog łączący elementy "szafiarskie" z poradami dotyczącymi zdrowego stylu życia. Ada, a szczególnie startująca w zawodach kulturystycznych (bikini fitness) Aniela, chętnie chwalą się swoim wyglądem. Piszą wprost, że golizna na zdjęciach lepiej się sprzedaje.

Jak pięknie by było, jakby pod wartościowymi przekazami w komentarzach toczyły się tak samo zagorzałe dyskusje, jak pod zdjęciami z gołą d*pą. Gdybyśmy na naszej stronie publikowały tylko wartościowe, intelektualne przekazy, to nie ma opcji abyśmy dotarły do takiej liczby fanów, jakich teraz mamy w tak genialnie szybkim czasie. NIE MA OPCJI! Za 2 może 3 lat by się udało - stwierdzają z nieukrywanym żalem.

Ada i Aniela BoguszAda i Aniela Bogusz Screen z Facebook.com/fitdevangel Screen z Facebook.com/fitdevangel

Obowiązkami na blogu podzieliły się równo, zgodnie z wiedzą i umiejętnościami. Same o sobie piszą w ten sposób:

Aniela - BOGINI SIŁOWNI, EKSPLODUJĄCA kula ognia, istne wcielenie SEXI diablicy, zarażająca wszystkich swoją prze-pozytywną energią!! Zabieram cię do swojego NIESAMOWICIE EKSCYTUJĄCEGO i ORGAZMICZEGO świata treningów na siłowni i życia na krawędzi!!!
Ada - BOGINI ZDROWEJ ŻYWNOŚCI, zawsze dążąca do celu, delikatny SEXY anioł, chodząca estetyka i elegancja. Totalnie zbzikowana na punkcie zdrowego jedzenia !! Pokażę Ci jak PIĘKNĄ pasją może być dbanie o siebie i miłość do healthy food!!

Przeglądając ich wpisy na blogu czy Facebooku z jednym absolutnie się zgadzamy:

ZERO NUDY!!! Tu czeka Cię podróż w MAGICZNE, KOLOROWE i ZASKAKUJĄCE chwile!!! - przekonują siostry.

Ada i Aniela BoguszAda i Aniela Bogusz Screen z Facebook.com/fitdevangel Screen z Facebook.com/fitdevangel

socha

Więcej o: