W stroju kąpielowym zawsze robiła furorę. A teraz? Są nowe zdjęcia 47-letniej Pameli w bikini. "Niesamowite ciało"

Paparazzo sfotografował gwiazdę "Słonecznego patrolu" z mężem na Hawajach. W charakterystycznym dla siebie stroju szła brzegiem morza.

Jej obecny wygląd to wypadkowa procesów naturalnych i ingerencji chirurga plastycznego. Aktorka ma za sobą m.in. operację wszczepienia implantów piersi, nastrzykiwanie ust i policzków kolagenem, korektę nosa i nałożenie licówek na zęby. Gwiazda "Słonecznego patrolu" popularność zyskała dzięki słynnemu pomarańczowemu strojowi kąpielowemu. A po 20 latach w bikini wygląda nadal świetnie.

Ubrana w czarne bikini była gwiazda "Słonecznego patrolu" udowodniła, że swoim niesamowitym ciałem nadal potrafi ściągać spojrzenia - zauważył "The Daily Mail".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA PAMELI W BIKINI >>

Pamela Anderson spędzała święta na Hawajach z obecnym mężem, Rickiem Salomonem. Tak, to ten, z którym wzięła ślub w 2007 roku, dwa miesiące później ogłoszono koniec związku, a później jego unieważnienie. Ponownie pobrali się w styczniu 2014 roku.

Ale wracając do Pameli w bikini - w galerii znajdziecie też jej zdjęcia z 2013 roku. Czy tez macie wrażenie, że w tym roku aktorka wygląda dużo lepiej?

socha

Więcej o: