Zmniejszyła piersi o 5 rozmiarów. Na prywatnych zdjęciach niewiele było widać. Teraz sfotografowano ją na ulicy

Miejsce zdjęć w bikini i głębokich dekoltów zajęły fotografie dzieci i męża. Katie Price w żadnym stopniu nie przypomina już silikonowej księżniczki. Dawny przydomek zniknął wraz z olbrzymimi implantami. Niedawno chwaliła się na blogu zdjęciami po 7. operacji. Dopiero jednak zdjęcia z londyńskiej ulicy ujawniły szokującą zmianę jej wyglądu.

Jeszcze w październiku miała biust o rozmiarze 34FF. Chętnie odsłaniała go wydekoltowanym strojem, w którym pojawiła się m.in. na premierze filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos". W listopadzie przeszła operację. Zmniejszyła piersi o pięć rozmiarów. Prywatne zdjęcia Katie Price na YouGossip.co.uk tylko częściowo pokazywały tę zmianę . Teraz paparazzi sfotografowali ją w Londynie. Skryte pod cekinową bluzą piersi wyglądały nader skromnie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Co ciekawe, Price wychodziła akurat ze studia fotograficznego Worx. Być może wcale nie żartowała pisząc, że gotowa jest teraz pozować w bikini do kalendarza.

Katie Price przeszła znaczną zmianę, a teraz chwali się odmienioną figurą po drastycznym zmniejszeniu piersi - zauważył "The Daily Mail".

socha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.