Najpierw na Instagramie pokazała usunięte implanty, a teraz to, jak bez nich wygląda. Syn w szoku: Coś ty zrobiła?!

Kiedyś nazywano ją silikonową księżniczką. Dziś Katie Price tryska radością po siódmej operacji piersi. Pochwaliła się światu radykalnie zmniejszonym biustem.

Silikonowe implanty spełniły swoje zadanie, więc mogły odejść. Katie Price pokazała je niedawno na YouGossip.co.uk. Są dla niej wspomnieniem o dawnym, szalonym życiu. W tym nowym nie ma miejsca dla piersi o rozmiarze 34FF.

Uwielbiam moje nowe piersi. Zmniejszyłam je o pięć rozmiarów, by ludzie brali mnie serio. Teraz ludzie najpierw patrzą na moją twarz - przekonuje Price.

Katie PriceKatie Price Screen z Yougossip.co.uk/m/KatiePrice Screen z Yougossip.co.uk/m/KatiePrice

Price na świat przyszła 36 lat temu w angielskim Brighton. Wówczas nazywała się Katrina Amy Alexandra Alexis Infield. Rzuciła szkołę w wieku 16 lat i próbowała kariery modelki. Rozbieraną pracę jako Dziewczyna z 3. Strony w "The Sun" zaczynała z rozmiarem biustu 32B.

Jej zdjęcia toples w brytyjskiej bulwarówce zaczęły się pokazywać w 1996 roku. Dwa lata później przeszła pierwszą operację. Piersi urosły do 32D, a w miejsce Katriny pojawiła się Jordan.

Katie PriceKatie Price GQ "GQ"

Biust powiększała równie chętnie, co rodzinę. Z trzema mężami ma pięcioro dzieci. Po drodze nagrała seks taśmę, startowała w wyborach do Izby Gmin a w końcu zbudowała swoje imperium. Zajmowała się wszystkim: książki, muzyka, moda, bielizna i kosmetyki.

Katie Price.Katie Price. fot. Eastnews fot. Eastnews

Z majątkiem szacowanym na 45 mln funtów nie potrzebuje już wizerunku, którym utorowała sobie drogę do kariery.

To jest mój prezent na Boże Narodzenie - wytłumaczyła fanom siódmą operację piersi.

Katie PriceKatie Price Screen z Instagram.com/officialkatieprice Screen z Instagram.com/officialkatieprice

Co ciekawe, ze zmiany nie jest zadowolony jej 9-letni syn Junior Savva. Jak przyznała w rozmowie z "The Sun", na widok odmienionej mamy krzyknął z rozpaczy.

O mój Boże, mamo, coś ty zrobiła?! Gdzie są twoje cycki? Wolałem cię z większymi. Wszyscy moi koledzy uważali, że jesteś niezła, bo masz takie duże cycki - Price przywołuje słowa własnego dziecka.

Synowi wytłumaczyła, że tak będzie już wyglądać a fanom obiecała, że z nowym biustem może zrobić zdjęcia do kalendarza.

socha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.