Myślicie, że Kim miała odważną NAGĄ sesję? To zobaczcie, co pokazała jej siostra. Aha, Kourtney jest w ósmym miesiącu ciąży

Kourtney Kardashian, podobnie jak jej siostry, nie wstydzi się swojego ciała. W sesji dla magazynu "DuJour" odsłoniła swój ogromny brzuch i nie tylko. Jak wypadła?

Siostry Kardashian to chyba najchętniej rozbierające się rodzeństwo w show-biznesie. Khloe z dumą prezentuje suknie z rozcięciem, które kończy się nad biodrem , Kim - wiadomo, a Kourtney właśnie postanowiła pokazać światu, jak piękna jest kobieta spodziewająca się kolejnego dziecka. Oczywiście naga kobieta.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

35-letnia Kourtney nie wahała się pokazać w reality show nawet własnego porodu . Podobnie jak siostry (i mama) nie ma problemów z nagością. W wywiadzie dla magazynu "DuJour" oczekująca przyjścia na świat trzeciego dziecka celebrytka zapewniła, że wstyd to obce jej uczucie:

Nagość nie jest dla mnie czymś, czego należy się wstydzić. Moje ciało mnie nie krępuje. Kiedy jestem w ciąży wyglądam i czuję się najpiękniej - stwierdziła.

Patrząc na Kourtney trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości. Mama i menedżerka w jednym, czyli przedsiębiorcza Kris Jenner, musi być dumna. W tej rodzinie nie marnuje się żadnej okazji na zyskanie kilku tysięcy dolarów i fanów więcej.

jus

Więcej o: