Trzy seksowne Polki na wybiegu Victoria's Secret. Internauci zachwyceni: Jac miażdży wszystkie!

Monika "Jac" Jagaciak, Magdalena Frąckowiak i Kasia Struss wystąpiły na zmysłowym pokazie Victoria's Secret. Na tle konkurencji trzy polskie modelki wypadły rewelacyjnie. "Polish Crew" trzymało się razem.

Gdy najpiękniejsze dziewczyny świata prezentowały się w bieliźnie z nowej kolekcji Victoria's Secret, obok pojawiały się gwiazdy muzyki. Tego wieczoru swoje przeboje zaśpiewali Ariana Grande, Taylor Swift i Ed Sheeran. To jednak modelki, nie artyści, najbardziej zapadły w pamięć. Najlepiej podsumowała to internautka na profilu Maffashion na Facebooku.

Wg mnie Jac miażdży wszystkie! - padł komentarz.

<< ZOBACZ POLSKIE PIĘKNOŚCI NA WYBIEGU >>

Przyleciały do Londynu razem i wspólnie przygotowywały się do występu. Monika "Jac" Jagaciak, Magdalena Frąckowiak oraz Kasia Struss wrzucały na dowód zdjęcia zza kulis wielkiego show. Nazwę dla polskiej reprezentacji, owo "Polish Crew", ukuła Frąckowiak.

Magdalena FrąckowiakMagdalena Frąckowiak Scren z Instagram.com/frackowiakmagdalena Scren z Instagram.com/frackowiakmagdalena

na wybiegu prezentowały seksowną bieliznę, a w kulisach show wyglądały tak:

Kasia Struss, Monika Jagaciak i Magdalena FrąckowiakKasia Struss, Monika Jagaciak i Magdalena Frąckowiak Instagram.com/kasiastruss Instagram.com/kasiastruss

Instagram.com/kasiastruss

Zobacz wideo

socha

Więcej o: