Zwykle Wierzbicka nosi się na sportowo, a tu taka niespodzianka! W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy

Marta Wierzbicka, jak większość młodych dziewcząt, ceni sobie przede wszystkim wygodę. Do tej pory nawet na wielkie wyjścia preferowała sportowe ubrania. Chyba jeszcze nigdy nie wyglądała tak sexy, jak na środowej premierze w teatrze Capitol. A wszystko za sprawą eleganckiej kreacji.

Koronki i prześwity? To nie dla niej! Wierzbicka zdecydowanie woli sportowe koszulki i adidasy. Dlatego właśnie jej stylizacja z ostatniej imprezy tak nas zaskoczyła. Aktorka postanowiła nieco odmienić swój styl i na ważną dla niej premierę spektaklu "Kiedy kota nie ma" (gra w nim jedną z głównych ról i to jej teatralny debiut) założyła elegancką i powabną kreację. Trzeba przyznać, że wyglądała niesamowicie! Piękne nogi i zgrabne ramiona - przede wszystkim to przyciągało największą uwagę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wierzbicka jako pierwsza z uczestników nowego " Tańca z Gwiazdami " musiała pożegnać się z show. Zdążyła jednak zachwycić seksowną sukienką odsłaniającą pośladki. Być może właśnie dzięki tamtej kreacji przekonała się do nieco bardziej kobiecego stylu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne stylizacje. Ciekawe, czym jeszcze nas zaskoczy?

Zobacz wideo

aga

Więcej o: