Pamiętacie nianię Franię? Fran Drescher właśnie wzięła ślub i pokazała zdjęcia z ceremonii. Jej suknia ślubna ZASKAKUJE

Fran Drescher jest mężatką.

Fran Drescher wzięła ślub! Mimo że radosna uroczystość odbyła się w na początku września, aktorka dopiero teraz podzieliła się nowiną ze światem.

7 września w swoim domu na plaży w Los Angeles Fran Drescher poślubiła naukowca, doktora Shivę Ayyadurai. W ceremonii wzięli udział tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. Razem około 60 osób - wyliczyło People.com.

Co ciekawe, 56-letnia panna młoda nie pokazała się w bieli, lecz w czerwonej sukni amerykańskiej marki Badgley Mischka. Czerwień jest tradycyjnym kolorem w hinduskim obrządku. Ekskluzywne zdjęcia ze ślubu opublikował portal People.com, jednak zarówno państwo młodzi, jak i goście, sporo fotografii umieścili także na Twitterze.

Jesteśmy tak szczęśliwi, że nie możemy przestać się śmiać - napisała na Twitterze Fran Drescher.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI I NIE TYLKO >>

Serialowa niania Frania swojego męża poznała ponad rok temu na jednej z imprez o tematyce medycznej. Aktorka po zwycięskiej walce z rakiem szyjki macicy (2000) zaangażowała się bowiem w działalność propagującą badania profilaktyczne.

To już drugie małżeństwo aktorki. Wcześniej była związana z producentem i pisarzem Peterem Jacobsonem. W 1999 roku, po 21 latach małżeństwa, wzięli rozwód. Niedługo po tym, były mąż wyznał aktorce, że jest gejem. Obecnie się przyjaźnią i pracują razem - założyli firmę producencką.

karo

Więcej o: