Plotki o ciąży? Beyonce odpowiedziała na nie w swoim stylu. I to podwójnie

Domysłów ciąg dalszy.

Najpierw były plotki o ewentualnym rozwodzie Beyonce i Jaya Z, a później zdjęcia szczęśliwej rodziny na wakacjach. Teraz media spekulują o drugiej ciąży piosenkarki. A ona podsyciła zainteresowanie nową serią prywatnych zdjęć i... kieliszkiem szampana w dłoni.

Paparazzi śledzą małżeństwo i dokumentują niemal każdą chwilę ich życia. Do szumnie zapowiadanego w mediach rozwodu jak na razie nie doszło, a rodzina wygląda na szczęśliwą. Wciąż jednak nie wiadomo, czy potwierdzą się doniesienia dotyczące drugiej ciąży piosenkarki. Zainteresowanie tematem podsyciła właśnie sama gwiazda, która pochwaliła się na swojej stronie kompilacją zdjęć z rodzinnego wyjazdu na południe Francji. Na fotografiach widać m.in. seksowną Beyonce w bikini. Trudno dopatrzeć się tam ciążowych krągłości. Beyonce jak zwykle wygląda obłędnie, co zauważył m.in. portal "Daily Mail".

Plotki o kłopotach małżeńskich i drugiej ciąży nadal nie zostały potwierdzone. Jedno jest jednak pewne. Beyonce wciąż ma wspaniałe ciało - ocenił portal Dailymail.co.uk.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Oprócz ujęcia w bikini, na którym Beyonce prezentuje płaski brzuch, spekulacje na temat ciąży może definitywnie uciąć jedno z najnowszych zdjęć piosenkarki i rapera. Rozbawione małżeństwo zostało sfotografowane po paryskim koncercie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Beyonce trzyma w dłoni kieliszek szampana.

Beyonce nie pozowałaby z alkoholem w kieliszku, gdyby była w ciąży. To raczej mało prawdopodobne. Nawet jeśli nie piła, małżeństwo i tak zostało do późnych godzin nocnych na imprezie - wyjawiło źródło "New York Post".

Beyonce i Jay ZBeyonce i Jay Z Screen z Twitter.com/LifeandTimes Screen z Twitter.com/LifeandTimes

Amerykańskie portale nie ustają w spekulacjach na temat kolejnej ciąży Beyonce od piątkowego koncertu pary w Paryżu. Występ ten był przedostatnim, zaplanowanym w ramach trasy "On The Run" wydarzeniem. Podczas koncertu Jay Z zmienił tekst utworu "Beach is Better" i zasugerował, że jego żona spodziewa się kolejnego dziecka. Teorię tę wydawały się potwierdzać najnowsze zdjęcia małżeństwa zrobione we Francji, na których piosenkarka trzymała rękę na brzuchu .

Zobacz wideo

al

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.