Nie możemy uwierzyć, że tak wyglądała kiedyś Marta Grycan. TO zdjęcie trzeba zobaczyć

Jej córka pokazała zdjęcie sprzed lat.

Victoria Grycan zrobiła mamie prezent na urodziny. Na szczęście my też możemy go podziwiać. A zdecydowanie jest na co popatrzeć!

Po dłuższej nieobecności, Marta i Victoria Grycan powróciły na Instagram. Najpierw Marta Grycan pokazała swoje seksowne selfie , a teraz jej córka postanowiła przygotować mamie niespodziankę.

Wszystkiego najlepszego moje słońce, mój świecie, moje wszystko!!!!! Jesteś powodem, dla którego latam, moją jedną jedyną najlepszą przyjaciółką - podpisała zdjęcie młodsza Grycanka. - Jesteś moją największą inspiracją i moją idolką. Masz najpiękniejszą duszę na całym świecie. Znaczysz dla mnie wszystko! Kocham Cię najbardziej mamo.

Emocjonalny wpis to oczywiście nie wszystko. Victoria pokazała jeszcze TO zdjęcie:

Marta GrycanMarta Grycan Instagram.com/victoriagrycan Instagram.com/victoriagrycan

Wierzcie lub nie, ale to na prawdę Marta Grycan z córką. Nie przypominają co prawda swoich dzisiejszych wcieleń, ale ślad podobieństwa da się chyba zauważyć. O ile trudno porównywać dawny i dzisiejszy styl Victorii Grycan (dziecięce ubrania zamienione na obcisłe sukienki to w końcu w miarę naturalna kolej rzeczy), o tyle wyraźnie widać, że jej mama nie zawsze uwielbiała szpilki od projektantów i sukienki z wielkimi dekoltami.

Zobacz wideo

jus

Więcej o: