Kim jest atrakcyjna blondynka u boku Janusza Korwin-Mikkego? Tego NIKT się nie spodziewał

Szef Kongresu Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke wprowadza swoja córkę Korynnę do polityki.

Na Forum Ekonomicznym w Krynicy pojawił się kontrowersyjny polityk Janusz Korwin-Mikke w towarzystwie bardzo atrakcyjnej blondynki. Okazało się, że to jego najmłodsza córka, Korynna.

Korynna Korwin-Mikke ma dużą szansę zostać nową gwiazdą polityki. Jest młoda, przebojowa i atrakcyjna. To najmłodsza z sześciorga dzieci Janusza Korwin-Mikkego. Brylowanie na politycznych salonach to dla niej nie pierwszyzna. Wystartowała w wyborach do Parlamentu Europejskiego, znalazła się na dziewiątym miejscu w okręgu gorzowskim. Co ciekawe, chyba nie do końca chciała startować...

<< WIĘCEJ ZDJĘĆ KORYNNY >>

Oświadczenie na Facebooku Korynny Korwin-MikkeOświadczenie na Facebooku Korynny Korwin-Mikke Screen z facebook.com/korynna.korwinmikke Screen z facebook.com/korynna.korwinmikke

Ale najwidoczniej ambitny tata nie traci nadziei i nadal promuje piękną córkę. Tym razem zabrał ją na prestiżowe Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju.

Janusz Korwin-Mikke z córką KorynnąJanusz Korwin-Mikke z córką Korynną Fot. MAREK PODMOKŁY/ Agencja Wyborcza.pl Agencja Gazeta/Marek Podmokły

Korynna prywatnie przedstawia się jako projektantka mody i ma swój własny butik "Lila Róż" na warszawskim Powiślu. Jak sama nazwa wskazuje, króluje w nim kolor różowy.

Butik Lila RóżButik Lila Róż Screen z facebook.com/ButikLilaRoz Screen z Facebook.com/ButikLilaRoz

Ambitna projektantka przedstawia na stronie butiku na Facebooku swoje stylizacje. Jak podaje, można w nim znaleźć "niepowtarzalne kolekcje od znanych projektantów". Można tam również kupić biżuterię. Co ważne, nie jest drogo!

Butik Lila RóżButik Lila Róż Screen z facebook.com/ButikLilaRoz Screen z facebook.com/ButikLilaRoz

Korynna Korwin-Mikke nie stroni również od imprez. Na swoim profilu chętnie dzieli się zdjęciami z koleżankami. Niektórych wpisów nawet nie trzeba komentować.

Screen z facebook.com/korynna.korwinmikkeScreen z facebook.com/korynna.korwinmikke Screen z facebook.com/korynna.korwinmikke Screen z facebook.com/korynna.korwinmikke

Początkującej gwieździe życzymy samych sukcesów! A na koniec jeszcze zdjęcie jej taty Janusza Korwin-Mikkego podczas sesji w Parlamencie Europejskim.

Janusz Korwin-MikkeJanusz Korwin-Mikke Screen z Twitter.com/michelreimon Screen z Twitter.com/michelreimon

Teo

Więcej o: