MTV VMA 2014. Kiedy weszła na scenę, zachwyciła cały świat. A co robiła chwilę wcześniej? Blue Ivy i jej debiut roku!

Córka Beyonce i Jaya Z świetnie poradziła sobie na gali MTV.

Co prawda nagrodę za najlepszy debiut wczorajszego wieczoru przyznano formacji Fifth Harmony, ale trzeba pochwalić jeszcze jedną show-biznesową nowicjuszkę. Blue Ivy Carter pierwszy raz pojawiła się na wielkiej gali i już zachwyciła cały świat.

Podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards wszyscy czekali tak naprawdę tylko na koncert Beyonce . I nie zawiedli się. Gwiazda zaprezentowała niezwykłą 17-minutową kompilację swoich utworów i w mistrzowskim stylu zwieńczyła galę. Po występie do piosenkarki dołączyli mąż Jay Z i córka Blue Ivy , co ostatecznie ucięło wszelkie spekulacje mediów o ewentualnym rozstaniu małżeństwa. Kiedy Jay Z wręczał honorową nagrodę wzruszonej Beyonce, mała Blue Ivy piskliwym głosikiem oznajmiła do mikrofonu:

Go mommy!
embed

To nie był jednak pierwszy czarujący obrazek tego wieczoru. Już podczas występu kamery MTV wielokrotnie pokazywały małą, słodką Blue Ivy, która z zainteresowaniem ogląda występ mamy i tańczy do jej przebojów (ku uciesze uradowanego ojca).

embed
embed

Blue Ivy nie miała również problemów z wielką publicznością. Córka jednej z najbardziej wpływowych par show-biznesu, jak na małą diwę przystało, była pewna siebie i machała ze sceny fanom.

embed

Na pozytywną reakcję internautów również nie trzeba było długo czekać. Jeden z nich żartobliwie skomentował zabawne ujęcie twarzy Blue Ivy, które przypadkiem uchwycił kamerzysta MTV.

Blue Ivy zdała sobie sprawę, że nigdy nie będzie musiała brać kredytu studenckiego, albo doładowywać karty miejskiej - napisał internauta.

Blue Ivy, Jay ZBlue Ivy, Jay Z Screen z Twitter.com/desusnice Screen z Twitter.com/desusnice

al

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.