Nagie umięśnione torsy... Dobrze znacie ich właścicieli! Co za mariaż! Doda wystąpiła na scenie z chłopakami z "Warsaw Shore"

Gwiazda po raz kolejny zaskoczyła swoim niecodziennym pomysłem wszystkich fanów.

Królowa polskiej sceny muzycznej od dawna zapowiadała, że na otwarcie gali ESKA Music Awards przygotuje wyjątkowe show, ale tego nie spodziewał się chyba nikt. Doda zaprosiła na scenę wyjątkowych gości.

Występ Dody rozpoczął galę rozdania nagród EMA. Piosenkarka specjalnie na tę okazję przygotowała składankę największych zagranicznych przebojów ubiegłego roku i zaśpiewała m.in. "Wrecking Ball" Miley Cyrus i "Blurred Lines" Robina Thicke . Podczas występu Dody na scenie działo się wiele. W pewnym momencie do gwiazdy dołączyli uczestnicy programu "Warsaw Shore" . Alan, Wojtek i Paweł pokazali umięśnione torsy zasłonięte jedynie przezroczystymi wdziankami i tańczyli seksownie wokół piosenkarki. Później oczywiście szczycili się swoimi występem w sieci.

Piękna i Bestie. Jak Wam się podobał nasz wczorajszy występ na Eska Music Awards? - podpisał zdjęcie z występu Wojtek.
Dziękujemy! "Bo podeszliśmy do tego profesjonalnie jak do ... " - zażartował Paweł.

Ze współpracy z najpopularniejszą polską piosenkarką cieszył się szczególnie Alan, który zamieścił pod statusem seksowne zdjęcie z gwiazdą.

Screen z Facebook.com/AlanWarsawShoreMTV

Występ chłopców doceniła także inna uczestniczka programu MTV, Mała Ania.

Łaaa super! Paweł, Alan i Wojtek razem z Dodą. Spisali się genialnie! Brawo! - napisała na Facebooku.

Co skłoniło piosenkarkę do zaproszenia na scenę uczestników "Warsaw Shore"? Doda wyznała, że zachwyciły ją ich świetne ciała i poczucie humoru.

Oni po prostu idealnie się wpasowali w klimat tego numeru. Są wyluzowani, mają dystans, są dobrze zbudowani i z poczuciem humoru. Pomogli mi w dużym stopniu podejść do tej piosenki w taki sposób pastiszowy (...) Nie będę ukrywać, bo nie mam takiej złośliwej natury i zawistnej, więc powiem naprawdę szczerze, że obojętnie co by się o nich mówiło, dali świetnie radę i podeszli do tego bardzo profesjonalnie i jestem z nich zadowolona - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl Doda.

KomentarzeKomentarze Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Zobaczcie występ Dody na EMA.

 

al

Więcej o: