Metamorfoza Węgrowskiej. Zmieniła fryzurę, a jej twarz nie jest już taka opuchnięta

Gwiazda wyraźnie rozkwita.

Iwona Węgrowska rozstała się z mężem i postanowiła poeksperymentować z wyglądem. Tym razem nie wybrała się jednak do chirurga plastycznego, ale naprawdę wzięła za siebie. Tak dobrze, jak na najnowszych zdjęciach, nie wyglądała chyba jeszcze nigdy.

O piosenkarce czytamy najczęściej w kontekście jej kontrowersyjnych wypowiedzi czy niezbyt trafnie dobranych stylizacji . Ostatnio gwiazda zdecydowała się na obcięcie włosów i pokazywała się na imprezach w drapieżnych lateksowych strojach, które raczej nie przysparzały jej fanów wśród znawców mody.

Węgrowska pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku najnowszymi zdjęciami z koncertów. Widzimy ją na nich w zupełnie nowej fryzurze. Efektownie przedłużone, ciemne włosy podkreślają urodę piosenkarki. Nosi je rozpuszczone lub związane w wysoki kucyk i musimy przyznać - w obu uczesaniach prezentuje się bardzo dobrze.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ODMIENIONEJ WĘGROWSKIEJ >>

Fani są zachwyceni:

Iwona WęgrowskaIwona Węgrowska Facebook.com/Iwona Węgrowska Facebook.com/Iwona Węgrowska

Wygląda na to, że poszukiwanie własnego stylu w końcu zakończyło się dla gwiazdy sukcesem. Czekamy na tylko na zmianę stylizacji, w jakich pokazuje się publicznie. Te ostatnie nadal są niestety dość "tanie" i wulgarne.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.