Sadowska i Malinowska BEZ MAKIJAŻU. Internautka: Nie jesteście idealne jak z okładki, ale...

Modelka i prezenterka pokazały się w naturalnym wydaniu.

Polskie gwiazdy coraz częściej pokazują w sieci zdjęcia w wersji saute. To miła odmiana, bo zazwyczaj widzimy je w pełnych makijażach i profesjonalnych stylizacjach.

Tym razem swoją naturalną wersję zdecydowała się pokazać Karolina Malinowska . Żona Oliviera Janiaka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem ze swoją przyjaciółką Beatą Sadowską , na którym obie nie mają na sobie ani grama makijażu.

Cudowne niespodziewane spotkanie - podpisała zdjęcie Malinowska i okrasiła je hashtagami #bestfriend #fun #Gdynia #smile #mother #run.

Beata Sadowska, Karolina MalinowskaBeata Sadowska, Karolina Malinowska Screen z Instagram.com/karolamalina Screen z Instagram.com/karolamalina

Na pozytywną reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Jedna z fanek celebrytki napisała nawet bardzo szczery i wymowny komentarz.

Piękne, naturalne dziewczyny! Jak dobrze, że jest Instagram. Przynajmniej można zobaczyć, że pod warstwami "służbowych makijaży" jesteście cudownymi kobietami. Nie jesteście idealne jak zdjęcia z okładek, ale za to PIĘKNE! - napisała jedna internautka.

KomentarzeKomentarze Screen z Instagram.com/karolamalina Screen z Instagram.com/karolamalina

Publikowanie zdjęć w "wersji naturalnej" jest coraz popularniejsze wśród polskich i zagranicznych gwiazd. Bez makijażu w obiektyw odważnie spoglądały już m.in. Margaret , Edyta Herbuś czy Natalia Siwiec . Ostatnio stanem swojej cery zadziwiła też wszystkich fanów Joanna Horodyńska , która bez skrępowania oddała się w ręce profesjonalnej makijażystki.

<< ZOBACZCIE INNE GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU >>

al

Więcej o: