Górniak zaprzeczyła plotkom o romansie. Narzeczona Barona nadal jednak się niepokoi. A kiedyś spotykała się z byłym diwy

Tabloidy rozpisywały się ostatnio o rzekomym romansie jurorów "The Voice of Poland", Edyty Górniak i Aleksandra Milwiwa - Barona. Diwa plotkom zaprzeczyła, ale narzeczona wokalisty Afromental i tak jest ponoć zazdrosna o ich przyjaźń. Okazuje się też, że Kasia Grabowska była kiedyś związana z... ex-mężem Edyty, Darkiem K.

Edyta Górniak już jesienią ponownie zasiądzie w fotelu jurorskim "The Voice of Poland" tuż obok Barona . Diwa i muzyk przyjaźnią się i spotykają nie tylko na planie produkcji programu, ale również w życiu prywatnym. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na wspólnej kolacji . Jego narzeczona poczuła się podobno zagrożona. Grabowska nieustannie doświadcza pytań o romans Barona z piosenkarką.

Kasię wiele kosztowały te wszystkie artykuły. Po nich pojawiły się ciekawskie telefony od przyjaciół, niewygodne pytania bliskich. Ona miała serdecznie dość tłumaczenia, że między nią a Olkiem nadal wszystko dobrze się układa  - zdradza w rozmowie z "Na Żywo" przyjaciółka Grabowskiej.

Edyta Górniak, Baron i TomsonEdyta Górniak, Baron i Tomson Edyta Górniak, Baron i Tomson Edyta Górniak, Baron i Tomson

W styczniu muzyk oświadczył się jej i usłyszał "tak". Para nie spieszy się jednak ze ślubem. "Na Żywo" podkreśla jednak, że Grabowska może czuć się niepewnie z bardzo ciekawego powodu. Otóż spotykała się kiedyś... z byłym mężem diwy, Darkiem K.

Narzeczona Aleksandra ma się czego obawiać - twierdzi osoba z jej otoczenia. - Tym bardziej, że Kasia może mieć kompleksy z powodu Edyty Górniak. Mało kto wie, że gdy przed laty rozwiodła się z Darkiem K., związała się z nim Grabowska. Byli razem krótko, bo Krupa ciągle nie wyrzucił z serca byłej żony. Górniak może nie wiedzieć o tej historii.

Jaki ten świat mały, prawda?

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

louise

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.