Szczupła Nicole Kidman przeszła dużą metamorfozę. Ma nową fryzurę i jest łudząco podobna do...

Nicole Kidman

Wygląd Nicole Kidman nie przestaje zadziwiać. Tym razem jednak nie za sprawą rzekomych zabiegów chirurgicznych , lecz charakteryzacji do najnowszego filmu. Jest teraz łudząco podobna do młodszej siostry.

Gdy ostatni raz oglądaliśmy zdjęcia Nicole Kidman , była blondynką . Teraz Australijka przeszła metamorfozę do najnowszego filmu "The Family Fang". Nie spodziewała się raczej, że jej nowy wygląd uczyni ją nie tylko bardziej podobną do jej bohaterki, lecz także do młodszej siostry.

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA KIDMAN >>

Antonia KidmanAntonia Kidman &Richard Young / Rex Features/EAST NEWS &Richard Young / Rex Features/EAST NEWS

infausy/ INFphoto.com

Antonia Kidman jest o 3 lata młodsza od swojej sławnej siostry. Podczas gdy Nicole zajęła się aktorstwem, ona wybrała dziennikarstwo. Wypuściła też kilka filmów DVD z ćwiczeniami. Być może korzysta z nich nawet słynna aktorka, bowiem najnowsze zdjęcia z planu pokazują także wyraźnie jak bardzo jest szczupła.

Niestety, nie ma jakiegoś specjalnego systemu - komentowała swoją dietę dla "Los Angeles Times". - Chciałabym, aby taki istniał. Ja nie trzymam się ściśle diety. Właściwie to jem wszystko, ale z umiarem. Tak samo jest z aktywnością fizyczną. Nie mam jednej ulubionej, mieszam style, aby dobrze się bawić.

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.