Ewelina z "Warsaw Shore" nie jest już brunetką. Internauci ostro krytykują rozjaśnioną fryzurę: Zje*anie. Co ty zrobiłaś?!

Celebrytka postanowiła wrócić do naturalnego koloru.

Potraficie wyobrazić sobie Ewelinę z "Warsaw Shore" bez kruczoczarnych włosów? Fantazjowanie nie jest już konieczne, bo dziewczyna właśnie rozjaśniła fryzurę.

Celebrytka nigdy nie ukrywała, że nie jest to jej naturalny kolor włosów ( TAK KIEDYŚ WYGLĄDAŁA ). Ewelina naprawdę jest blondynką i od jakiegoś czasu rozważała powrót do swojego koloru. Kiedy w jednym z odcinków programu chodziła w blond peruce, wszyscy zachwyceni komplementowali jej wygląd. To musiało ostatecznie przekonać ją do zmiany. Jeszcze w trakcie wizyty i fryzjera zrobiła sobie zdjęcie, którym pochwaliła się na Facebooku.

Zmiany nie spodobały się jednak jej fanom. Nie przebierając w słowach krytykowali jej nowy kolor. Sugerowali, by lepiej jak najszybciej wróciła do czerni.  Znaleźli się jednak i tacy, którzy słusznie zauważyli, że to nie efekt końcowy, a jedynie początek zmiany kolor. Aby nałożyć jasną farbę, trzeba bowiem ściągnąć ciemną.

Ewelina Warsaw ShoreEwelina Warsaw Shore Facebook.com/EwelinaWarsawShoreMTV Facebook.com/EwelinaWarsawShoreMTV

Sama Ewelina chyba nie bardzo przejmuje się komentarzami. Uczestniczka "Warsaw Shore" jest już przyzwyczajona do internetowego hejtu, który jak nam powiedziała "spływa po niej". Zmiana wizerunku może wiązać się z promocją nowego singla i teledysku, który już wkrótce ma ujrzeć światło dzienne. Byliśmy nawet na jego planie. Zobaczcie, co tam się działo.

Zobacz wideo

aga

Więcej o: