Gdybyśmy nie zobaczyli, to nie uwierzylibyśmy, czyli co graficy zrobili z ciałem Cameron Diaz

Kolejna "masakra Photoshopem".

Cameron Diaz z nogami sięgającymi tam, gdzie sięga fantazja grafików. Efekt? Interesujący, ale chyba nie o to chodziło.

Cameron Diaz ma 42 lata i jest seksowną kobietą, jednak najwyraźniej nie według grafików z redakcji "Esquire". Zanim trafiła na okładkę sierpniowego wydania magazynu, przeszła gruntowną obróbkę polegającą na cyfrowym poprawieniu natury. W efekcie absurdalnie gładkie nogi gwiazdy sięgają tak wysoko, że po drodze trzeba przynajmniej dwukrotnie złapać oddech, żeby nadążyć za efektami radosnej twórczości specjalistów od Photoshopa.

Zwraca też uwagę anorektyczna chudość ramion aktorki i równie chudy tułów, dźwigające wydatne z kolei piersi. Być może ta okładka to efekt spełnionego szalonego snu jakiegoś grafika komputerowego, ale rezultat jego pracy jest równie bliski rzeczywistości, co proporcje ciała lalki Barbie.

Cameron DiazCameron Diaz Esquire Esquire

Dramatyczną metamorfozę, jakiej poddano Cameron Diaz najlepiej obejrzeć porównując okładkę ze zdjęciami pozbawionymi retuszu. Tu na przykład widzimy, że graficy podnieśli aktorce uda i wszczepili talię osy.

Cameron DiazCameron Diaz Esquire/East News Esquire/East News

Piersi również uległy znaczącemu tuningowi.

Cameron DiazCameron Diaz Esquire/East News Esquire/East News

To nie pierwszy raz, kiedy graficy z "Esquire" potraktowali Cameron Diaz jako pole do eksperymentów. W 2012 roku ich ofiarą również wzięli na celownik piersi aktorki . Zastąpili je wtedy czymś, co przypomina dwie idealnie okrągłe piłki.

alex

Więcej o: