Wendzikowska zamieszkała z narzeczonym. Pokazała zdjęcie nowej sypialni

Miłość kwitnie.

Najpierw zaręczyny, a teraz wspólne mieszkanie! Anna Wendzikowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem "nowego domku".

Wielkie zmiany w życiu Anny Wendzikowskiej ! Pod koniec maja dziennikarka zaręczyła się z Patrykiem Ignaczakiem, z którym spotykała się od niespełna miesiąca. Teraz zakochani postanowili zamieszkać razem. Tabloidy podawały sprzeczne wersje dotyczące miejsca, do którego się wprowadzą. Ostatecznie para wybrała nowe mieszkanie Wendzikowskiej.

Mam na ukończeniu projekt pod tytułem wykańczanie mieszkania i w ten weekend będę się właśnie przeprowadzać. To jest rzecz, która mnie bardzo zaprząta i zanim sobie "zwolnię głowę" i pozwolę na wakacje to muszę jeszcze dopiąć temat mieszkania - zdradziła w zeszłym tygodniu w rozmowie z Newserią.

Dziennikarka już pochwaliła się w sieci zdjęciem nowej sypialni. Widać na nim fragment ogromnego łoża z pikowanym zagłówkiem oraz piękną haftowaną pościel.

Nowy domek - kot już panuje - napisała na Instagramie.

Nowa sypialnia Anny WendzikowskiejNowa sypialnia Anny Wendzikowskiej Instagram.com/aniawendzikowska Instagram.com/aniawendzikowska

Tymczasem w kolorowej prasie co rusz pojawiają się plotki o ciąży dziennikarki. Sama zainteresowana nie ma zamiaru ich jednak komentować. Na razie wyznała jedynie, że zaręczyny nie oznaczają rychłego ślubu.

Wesela na razie nie planujemy. Zaręczyny były bardziej taką decyzją o tym, że czujemy, że jesteśmy dla siebie, że chcemy być razem. Wesele to jest taki moment, że trzeba się zastanowić, czy by się chciało mieć dużą imprezę, czy by się chciało wyjechać i na przykład tylko we dwoje na plaży sobie przysięgać, więc myślę, że to jest coś co będzie dojrzewać w nas przez chwilę, jakbyśmy chcieli, żeby to wyglądało - wyznała w tym samym wywiadzie.

<< ANNA WENDZIKOWSKA Z UKOCHANYM >>

Zobacz wideo

aga

Więcej o: