Jennifer Lopez nie jest królową wpadek, ale tym zdarzeniem nie będzie się mogła pochwalić. Gwiazda tańczyła i nagle...

Jennifer Lopez

To nie ominie żadnej gwiazdy! Każda ma na swoim koncie jakąś wpadkę, każda choć raz pokazała niechcący trochę za dużo. Tym razem naszym oczom ukazało się coś, czego z pewnością Jennifer Lopez odsłaniać nie chciała.

Jennifer Lopez zawsze wygląda nieskazitelnie, co ostatnio udowodniła wrzucając do sieci zdjęcia, na których pozowała bez grama makijażu. Na wielkich wyjściach również olśniewa i zachwyca doskonale dobranymi kreacjami. Okazuje się jednak, że nawet jej zdarzają się małe garderobiane wpadki.

J.Lo bawiła się we wtorek w Nowym Jorku, gdzie wraz z przyjaciółmi świętowała z okazji premiery swojej nowej płyty "A.K.A.". Gwiazda dała się ponieść muzyce i tańczyła w najlepsze. W pewnym momencie wydekoltowana sukienka spłatała jej figla. Gdy Lopez podniosła ręce do góry, kreacja osunęła się lekko w dół odsłaniając silikonową nakładkę na pierś, która miała ją uchronić przed prześwitywaniem sutka.

Jennifer LopezJennifer Lopez INFPHOTO.COM/infusny-244 INFPHOTO.COM/infusny-244

Szybko zorientowała się co się stało i mimo że nie tańczyła już tak energicznie, nadal nie schodziła z parkietu. Jednak, gdy opuściła klub minę miała nietęgą. Widocznie musiała się trochę zdenerwować. Nie ma się zresztą co dziwić - w końcu nikt nie chciałby zaliczyć takiej wpadki.

Jennifer LopezJennifer Lopez INFPHOTO.COM/infusny-244 INFPHOTO.COM/infusny-244

aga

Więcej o: