Victoria Beckham pokazała sukienkę z pierwszej randki z Davidem. Dziś czegoś takiego na pewno by nie założyła

Ta sukienka nie zasługuje na miano "wytwornej".

Victoria Beckham pokazała na Twitterze sukienkę, w której poszła na pierwszą randkę z przyszłym mężem, Davidem Beckhamem. Trzeba przyznać, że dziś ta kreacja wywołuje lekki szok. Victoria w TYM?!

Już za czasów Spice Girls Victoria Beckham nazywana była "Posh", czyli wytworna. Sukienka, którą pokazała na Twitterze, nie przypomina jej obecnej garderoby. A na dodatek Beckham zdradziła, że jest to sukienka, którą ubrała na pierwszą randkę z Davidem Beckhamem .

Zobaczcie co znalazłam! Sukienka, którą założyłam na pierwszą randkę z Davidem!!! Taka słodka! - napisała na Twitterze.

Sukienka Victorii BeckhamSukienka Victorii Beckham Screen z Twitter.com/victoriabeckham Screen z Twitter.com/victoriabeckham

David Beckham musiał być zachwycony. Sukienka odsłaniała w końcu świetne nogo ówczesnej spicetki.

Para spotkała się w 1997 roku, gdy Victoria, jeszcze wtedy Adams, była u szczytu kariery z zespołem Spice Girls, a David był jednym z zawodników Manchester United. Teraz para tworzy bardzo silny marketingowo duet. Bardzo dużą rolę odgrywają ich stylizacje z najwyższej półki. Dziś pewnie Victoria Beckham nie zdecydowałaby się założyć takiej kreacji, ale trzeba wziąć pod uwagę, że od czasu pierwszej randki Beckhamów minęło już 17 lat.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDALI NA POCZĄTKU ZWIĄZKU >>

PeeR

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.