Pamiętacie Monikę Sewioło z I edycji "Big Brothera"? Pojawiła się na salonach po kilku latach nieobecności

Gościła na imprezie Playboya.

Jedna z bardziej charakterystycznych uczestniczek pierwszego w Polsce reality show powróciła na salony. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Monika Sewioło, seksowna i kontrowersyjna uczestniczka " Big Brothera ", pojawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Dawna celebrytka bardzo rzadko gości na salonach. Dla tej imprezy robi jednak wyjątek - pojawiła się na niej też w 2009 i 2010 roku. Nic dziwnego, bo w 2001 roku, tuż po opuszczeniu reality show, gościła na okładce magazynu.

<< ZOBACZ, JAK TERAZ WYGLĄDA I JAK SIĘ ZMIENIAŁA MONIKA SEWIOŁO >>

Monika Sewioło zdobyła popularność dzięki udziałowi w I edycji "Big Brothera" w 2001 roku. Miała wtedy 24 lata, była młodą mężatką i mieszkała w Suchej Beskidzkiej. Mimo że szybko odpadła z programu - już jako druga - zapadła widzom w pamięć. Gwiazdka oficjalnie zapewniała wówczas, że marzy o sławie. Nie sposób zapomnieć też scen pod prysznicem z jej udziałem: gdy inny kąpali się w kostiumach, ona bez zażenowania rozbierała się do rosołu i pokazywała swoje wdzięki do kamery. A to "wykorzystał" "Playboy". Jak Sewioło wspomina sesję?

Pozowałam do "Playboya" - to była bardzo przyjemna przygoda - powiedziała w 2009 roku w rozmowie z Wp.pl.

Monika SewiołoMonika Sewioło Playboy, 2001 Playboy, 2001

Uczestniczka show wspominała, że nawet po latach od zakończenia programu, wciąż jest z nim kojarzona.

Cieszę się, że ludzie mnie pamiętają, aczkolwiek nie do końca jest mi to potrzebne i nie zawsze jest mi to na rękę. Na pewno jest to miłe, że pamiętają, że zaczepiają na ulicach, pytają co u mnie słychać - chociaż nie lubię odpowiadać na takie pytania. Nie wiem, czemu to zawdzięczać, mam nadzieję, że nie jakiejś opinii, która powstała parę lat temu - mówiła w rozmowie z Wp.pl w 2009.

Po udziale w show Sewioło wpadła w machinę show-biznesu i nie wspomina tego dobrze. Próbowała swoich sił w muzyce, nagrała piosenkę "Urodziłam się po to aby grać", która ukazała się na składance "Big Brothera". W 2001 roku, razem z zespołem Nietykalni, wydała też płytę "Wiatr". Po latach otwarcie przyznała, że nie miała talentu wokalnego.

Nagrałam płytę, o której kiedyś jakieś czasopismo napisało, że nie da się jej słuchać. Nie jestem oczywiście zadowolona z ostatecznego efektu, ale tak naprawdę ktoś wtłoczył mnie w cały ten schemat show-biznesu - nagrania płyty. Doradzono mi, że mogłabym to zrobić. Nie uczono mnie śpiewać i niekoniecznie miałam do tego talent. Tak wyszło, że ją nagrałam i może dobrze, że ludzie o niej zapomnieli. Minęło parę lat, więc nie wspominam tego - mówiła w Wp.pl.

Monika Sewioło w 2002, konferencja prasowa 'Gulczas, a jak myślisz'Monika Sewioło w 2002, konferencja prasowa "Gulczas, a jak myślisz" Kapif Kapif

Celebrytka, razem z innymi uczestnikami, wystąpiła też w dwóch filmach: "Gulczas, a jak myślisz..." i "Rób swoje ryzyko jest twoje". Udział w reality show miał jednak swoje pozytywy. Sewioło przeprowadziła się z Suchej Beskidziej i mogła się rozwinąć.

Była to na pewno fajna przygoda. Dużo zmieniła w moim życiu. Pozwoliła mi zamieszkać w Warszawie, znaleźć tutaj pracę, skończyć studia - mówiła.

Sewioło skończyła studia na kierunku organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Już od 5 lat pracuje jako specjalista ds. marketingu, dowiadujemy się z Goldenline.pl. Po latach chwali sobie życie z dala od mediów.

Moja obecna praca nie ma nic wspólnego z mediami. Pracuję w fundacji, która nazywa się Akademia Zdrowia i Urody. Jestem bardzo zadowolona z tej pracy. To zupełna odskocznia od życia na piedestale, od show-biznesu. Cisza, spokój. Normalne życie normalnego człowieka - mówiła.

Po "Big Brotherze" pozostało jej coś jeszcze - przyjaźń z inną uczestniczką show, Małgorzatą Maier.

Gosia jest moją przyjaciółką, najserdeczniejszą, jedną z kilku jakie mam w życiu. Poznałam ją dzięki programowi "Big Brother" i to jest chyba największy pozytyw z tego programu, jaki trwa do dzisiaj w moim życiu - mówiła.

Bardzo się zmieniła?

Vic

Więcej o: