Jessica Mercedes wyśmiewa swoich hejterów: Straszne twarze i beznadziejne zawody

Jessica Mercedes o hejterach.

Jessica Mercedes nie ma sentymentów do tzw. "hejterów". Ostatnio kolejną falę złości wylała na Facebooku. Ostry wpis szybko jednak zniknął z tablicy blogerki.

Jessica Mercedes , jedna z najbardziej znanych polskich blogerek modowych, ma chyba tyle samo fanów, co przeciwników. Obie grupy aktywnie udzielają się na jej fanpage'u. W weekend szafiarka umieściła na Facebooku ostry wpis poniżający hejterów, który został usunięty z jej profilu niedługo po publikacji.

Jak ja uwielbiam hejterów i Facebooka. Zawsze sprawdzam ich galerie (straszne twarze), zawody (beznadziejne) i statusy. A potem nie jest mi przykro, bo widzę kto to napisał i będąc na miejscu tej osoby, też bym hejtowała cały świat.

Jessica MercedesJessica Mercedes Screen z Facebook.com/jessicamercedeskirschner Screen z Facebook.com/jessicamercedeskirschner

To już nie pierwsza konfrontacja Mercedes z jej przeciwnikami.  Na początku maja naraziła się kontrowersyjnym wywiadem o "lajkach". Ostro zareagowały na niego m.in. Karolina Korwin Piotrowska czy Dorota Wróblewska.

Jessica MercedesJessica Mercedes Kapif Kapif

karo

Więcej o: