Maffashion pozuje w BIKINI. Fani: Świetny tyłek, nogi do nieba. Ale nie wszystkim to się podobało

Spędza czas w Barcelonie.

O tym, że Maffashion ma bardzo zgrabną figurę nie trzeba nikogo przekonywać. Blogerka unikała jednak do tej pory pozowania w samym bikini.

Teraz się odważyła i wrzuciła na swój Instagram serię zdjęć, do których pozuje w kostiumie kąpielowym i czarnej peruce - prezencie od Kajetana Góry. Jedynym dodatkiem jest naszyjnik, który wykorzystała jako pióropusz. Julia Kuczyńska przebywa właśnie w Barcelonie - pojechała tam jednak nie na urlop, ale w celach zawodowych, współpracuje bowiem z marką Bershka. Czasu na odpoczynek ma, jak zapewnia, niewiele, ale umie go wykorzystać. Wśród fanów Maffashion są gorący zwolennicy jej figury, ale nie brakuje też krytyków, którzy skupiają się na zbyt szczupłej, według nich, sylwetce blogerki.

MaffashionMaffashion Instagram.com/maffashion_official Instagram.com/maffashion_official

Maff opublikowała też film, na którym widać, jak pręży się w kusym bikini. O tym, że jej wdzięki nie pozostały niezauważone, świadczy komentarz jednego z gości hotelowych:

Jesteś najpiękniejszą dziewczyną w Barcelonie - powiedział.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MAFFASHION W BIKINI >>

Niektórym nie spodobało się też, że Kuczyńska, zamiast zwiedzać, spędza czas przy hotelowym basenie. W tej kwestii Maff zabrała głos.

MaffashionMaffashion Instagram/Maffashion_official Instagram/Maffashion_official

Vic

Więcej o: