Tego nie zobaczyliście w TV! Lopez otworzyła Mundial. Odsłoniła wiele, ale to nie jej strój najbardziej zwrócił uwagę

Kto skradł show?

Sexy zielone body, prześwitujące w strategicznych miejscach - tak wyglądała Jennifer Lopez na otwarciu Mundialu w Brazylii. Jednak, według portalu Buzzfeed, uwagę od piosenkarki skutecznie odciągał Pitbull. A właściwie jego spodnie.

Zacznijmy może od tego, że otwarcia nie mogliśmy zobaczyć w TVP, przez, jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu, problemy z sygnałem.

Informuję, że przyczyną zrywania sygnału z Ceremonii Otwarcia MŚ w piłce nożnej podczas transmisji w Telewizji Polskiej było uszkodzenie linii przesyłowej (łącza optycznego) łączącej Brazylię z Polską, zestawionej na specjalne zamówienie TVP przez Europejską Unię Nadawców (EBU). Dzięki wysiłkom TVP we współpracy z EBU transmisja meczu otwarcia przebiegnie w całości bez przeszkód - napisał rzecznik TVP, Jacek Rakowiecki, w oświadczeniu dla Sport.pl .

Oświadczenie zostało przesłane po tym, jak prowadzący studio mundialowe na TVP, Jacek Kurowski, powiedział, że ceremonii otwarcia nie zobaczymy, bo są problemy techniczne w całej Europie. Jak się okazało, nie były to do końca sprawdzone informacje, bo m.in. w Anglii, Hiszpanii, Irlandii i Niemczech ceremonię normalnie pokazano, o czym kibice informowali na Twitterze.

Zobaczcie więc, co Was ominęło - a jest na co popatrzeć! Jennifer Lopez, Pitbull i Claudia Leitte dali świetny show - wykonali oficjalny utwór Mundialu - "We Are One (Ole Ola)".

Jennifer Lopez, jak zwykle, zachwyciła seksowną kreacją. Jednak portal Buzzfeed zwrócił uwagę na to, że to nie ona skradła show, a... spodnie Pitbulla. Faktycznie?

Artykuł o MundialuArtykuł o Mundialu Screen z Buzzfeed.com Screen z Buzzfeed.com

embed
 

Abc

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.